سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۰۰ - سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا:

۲ هزار واحد صنفی شهرضا بدون پروانه کسب هستند

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا ضمن اشاره به آمار ۱۰ هزار و ۴۹۰ واحد صنفی در حال فعالیت شهرضا گفت: از این تعداد حدود ۲ هزار واحد صنفی بدون پروانه کسب هستند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۷۴۰ پروانه کسب صنفی در زمینه های مختلف در شهرضا صادر شده است.

ابراهیم سبزواری در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز گفت: کلیه صنوف شهرستان شهرضا زیر پوشش ۴۵ اتحادیه هستند که توسط هیئت مدیره منتخب اداره و مورد تایید و زیر نظر اتاق اصناف فعالیت می کنند.

سبزواری با بیان اینکه بازرسان اتاق اصناف نظارت های مستمری را داشته و همیشه در بازار حضور فعال دارند گفت: کنترل درج قیمت، گرانفروشی و کم فروشی از شاخص های اصلی بازرسان در طول بازرسی است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۴۹ پروانه کسب صنفی در زمینه های توزیعی، تولیدی، خدماتی و خدمات فنی در شهرضا صادر شده است.

سبزواری گفت: در این مدت نیز ۲۴۹ پروانه صنفی باطل شده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا با اشاره به اینکه بیشترین صدور پروانه کسب در سال جاری در اتحادیه های خواروبار ، لبنیات و مواد غذایی بوده است، افزود: یک فقره مجوز فروشگاه بزرگ و زنجیره ای نیز در شهرستان صادر شده است.

سبزواری گفت: در حال حاضر در شهرستان شهرضا ۱۰ هزار و ۴۹۰ واحد صنفی در حال فعالیت هستند.

وی اضافه کرد: از این تعداد واحد های صنفی فعال ۸ هزار و ۴۹۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب و حدود ۲ هزار واحد صنفی بدون پروانه کسب هستند.

سبزواری در پایان گفت: واحد های صنفی بدون پروانه کسب نیز در آینده ای نزدیک دارای پروانه کسب خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.