سرویس: اخبار شهرضا ۰۱:۱۷ - سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا:

۱۳ هزار و ۷۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق در شهرضا کشف شد

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهرضا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در بازرسی های انجام شده از سوی اتاق اصناف ۱۳ هزار و ۷۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف شده است.

ابراهیم سبزواری در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز از انجام بازرسی های گسترده در سطح شهرستان شهرضا به منظور کشف کالای قاچاق از سوی این اداره خبر داد و افزود: با انجام بازرسی در خصوص کشف کالای قاچاق تاکنون ۱۵ فقره در خصوص سیگار قاچاق منجر به تشکیل پرونده شده است.
سبزواری با بیان اینکه ارزش ریالی این تعداد نخ سیگار ۱۷ میلیون و ۷۹۴ هزار ریال بوده است گفت: در این رابطه با تشکیل پرونده با ۱۵ متخلف برخورد و به تعزیرات حکومتی و مراجع قضایی معرفی شده اند.
وی با اشاره به انجام گشت های مشترک در کشف کالای قاچاق اضافه کرد: گشت های مشترک با همکاری کارشناسان اتاق اصناف، اداره تعزیرات حکومتی، اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان صورت می گیرد.
سبزواری گفت: از ابتدای سال جار ی تاکنون بیش از ۲۵۰ مورد بازرسی در خصوص کشف کالای قاچاق در این شهرستان انجام شده است که بیشتر آنها در خصوص کالاهای قاچاق شامل لوازم آرایشی و بهداشتی، سیگار، لوازم جانبی گوشی موبایل، مواد غذایی و دارویی، تجهیزات پزشکی، لوازم جانبی تلفن و کامپیوتر بوده است.
وی افزود: با هماهنگی صورت گرفته با سایر دستگاه ها و ادارات متولی مبارزه با قاچاق کالاو ارز و پدیده شوم قاچاق از مبادی ورودی تا عرضه به مصرف کننده به شدت برخورد می شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.