سرویس: سیاسی ۱۸:۰۰ - یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳

رزمایش پیامبر اعظم۹ واکنشی جدی به شعار “گزینه روی میز” دشمن بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رزمایش اخیر سپاه نشان داد که توانمندی موشکی کشور حرفه‌ای‌تر شده و این حامل پیام هشدار به گزینه نظامی علیه ایران است.

محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۹ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محدوده تنگه هرمز، برگزاری این رزمایش را پیام اطمینان‌بخش به دوستان انقلاب و اقتدار برای دشمنان انقلاب اسلامی دانست و گفت: سپاه پاسداران با برگزاری این رزمایش نشان داد که به جدیدترین دستاوردهای نظامی دنیا دست یافته و این درحالی است که تمامی این دستاوردها بومی و به‌همت جوانان داخلی ساخته شده است.

وی افزود: رزمایش اخیر نیروی دریایی و هوافضای سپاه پاسداران نشان داد که توانمندی موشکی سپاه روز به روز جدیدتر و حرفه‌ای‌تر می‌شود و این حامل پیام هشدار و واکنش جدی به کسانی است که می‌گویند: “گزینه نظامی علیه ایران روی میز است”.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه رزمایش پیامبر اعظم سپاه پاسداران موجب افزایش توان بازدارندگی کشور شد، گفت: ممکن است برای برخی این سؤال مطرح شود: چرا این رزمایش در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای برگزار شده است؟ پاسخ روشن است، این رزمایش قطعاً پشتوانه محکمی برای تیم مذاکره‌کننده ما خواهد بود و توان چانه‌زنی آنان را در میز مذاکرات افزایش خواهد داد.

جوکار خاطرنشان کرد: برگزاری رزمایش سپاه در محدوده تنگه هرمز یک پیام جدی به دشمنان انقلاب داشت و آن این بود که کوچکترین خطا از سوی آنان با تصمیم و برخورد جدی نیروهای مسلح ایران در این منطقه راهبردی مواجه خواهد شد.

منبع: تسنیم

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.