سرویس: اخبار شهرضا ۰۰:۵۹ - یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳

با نمایش بیش از 2000 اثر

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در شهرضا افتتاح شد/ تصاویر

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در شهرضا با حضور فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی و مسئولان شهرستان در حسینیه شهدا سپاه افتتاح شد.

کارشناس مشاوره و سلامت آموزش‌و پرورش شهرضا در مراسم افتتاح نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه‌ها می‌تواند سبب پیشگیری از بروز اعتیاد در جامعه شود.
حبیب‌الله بابایی افزود: باید تلاش کرد تا بسیاری از مردم و خانواده‌ها از این نمایشگاه بازدید کنند تا بتوان تأثیرات مثبت راه‌اندازی این نمایشگاه‌ها را در خانواده مشاهده کرد.
وی خاطرنشان کرد: رفع مشکلات موجود در جامعه مانند بیکاری می‌تواند در کاهش ابتلا به بیماری اعتیاد موثر باشد.
کارشناس مشاوره و سلامت آموزش‌و پرورش شهرضا هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی جوانان و نوجوانان با خطرات و نتایج مصرف مواد مخدر و آثار سوء آن بر پیکر انسان دانست و گفت: با هدف آموزش، آگاهی، سلامت و پیشگیری این نمایشگاه برپا شده است.
وی با اشاره به اینکه در بخش اعتیاد بهترین روش افزایش آگاهی جامعه است، بیان کرد: بهتر است در بخش پیشگیری از اعتیاد در راستای ارتقای سطح آموزش‌های مردمی تلاش کنیم و در این زمینه باید فعالیت‌های فرهنگی را در دستور کار قرار دهیم.
بابایی افزود : این نمایشگاه به مدت ۴ روز صبح روزهای زوج مخصوص بانوان و صبح روز‌های فرد آقایان و عصرها از ساعت ۴ تا ۶ عصر برای بازدید عموم دایر است.
به گزارش شهرضانیوز این نمایشگاه به همت اداره آموزش‌وپرورش، کارشناس مشارکت‌های آموزش‌وپرورش، انجمن معتادان گمنام، نیروی انتظامی، بهزیستی و هنرستان معرفت و مرحوم حسینی برپا شده است.
در این نمایشگاه تابلو، پوستر و بنر در زمینه‌های معضلات و خطرات و عواقب مصرف مواد مخدر به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (20) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (21) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (19) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (18) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (17) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (12) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (13) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (14) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (15) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (16) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (11) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (8) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (9) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (7) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (3) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (2) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (4) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (10) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (5) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (6) نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد شهرضا (1)

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.