سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۲۰ - چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳

با اعتباری بیش از 870 میلیون ریال

۱۰۰ مددجوی کمیته امداد شهرضا کمک هزینه ازدواج دریافت کردند

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شهرضا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون به ۱۰۰ نفر از مددجویان و زوج های مورد حمایت این نهاد کمک هزینه ازدواج پرداخت شده است.

علی محمد کاظم زاد در گفتگو با خبرنگار شهرضا نیوز گفت: یکی از پارامترهای خانواده های زیرپوشش کمیته امداد در زمینه ازدواج دختران ، پسران و زنان سرپرست خانوار است که کمک هزینه ازدواج به دختران و پسران و بسته های تشویقی به زنان سرپرست خانوار داده می شود.
کاظم زاد افزود: با توجه به بالا رفتن سن ازدواج در اثر معضلات اقتصادی و محدودیت قدرت مالی مردم در تامین هزینه های ازدواج در شهرستان، کمیته امداد با برنامه ریزی های دقیق گام موثری را در رفع این مشکل برداشته است.
وی اضافه کرد: این نهاد علاوه بر ارائه کمک هزینه ازدواج به مددجویان کلاس های آموزشی قبل، حین و بعد از ازدواج را برای آنها برگزار می کند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شهرضا با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۸۷۰ میلیون ریال کمک هزینه ازدواج به ۱۰۰ مددجو پرداخت شده است گفت: ۶۲ کمک هزینه جهیزیه به دختران با اعتباری بالغ بر ۷۳۸ میلیون ریال و ۳۸ هدیه ازدواج به پسران با اعتباری بالغ بر ۱۳۲ میلیون ریال پرداخت شده است.
کاظم زاد افزود: در طرح کوثر این نهاد در زمینه تهیه جهیزیه برای افراد نیازمند در شهرستان شهرضا فقط یک حامی وجود دارد.
وی در پایان گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی و ارزش کالاها از خیرین محترم شهرستان درخواست می شود تا با شرکت در طرح کوثر و تامین جهیزیه برای مددجویان نیازمند، این نهاد را هر چه بیشتر در این امر خداپسندانه یاری کنند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.