سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۳۰ - جمعه ۰۱ اسفند ۱۳۹۳

رئیس ارشاد شهرضا:

۲۰ متقاضی مؤسسه فرهنگی، هنری در شهرضا مجوز دریافت می کنند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت: متقاضیان ۲۰ موسسه فرهنگی و هنری با حضور رئیس دبیرخانه مجامع و تشکل‌های فرهنگی و هنری استان در شهرضا مورد مصاحبه قرار گرفتند.

رجب فرهمندیان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز،با اشاره به ضرورت ساماندهی و نظامندسازی فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان و شناسایی آنها در راستای ورود قانون‌مند به فعالیت های فرهنگی اظهار داشت:  متقاضیان ۱۴ موسسه فرهنگی و هنری شامل ۳۵ نفر با حضور تمنایی، رئیس دبیرخانه مجامع و تشکل‌های فرهنگی و هنری استان اصفهان و جمعی از کارشناسان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مورد مصاحبه قرار گرفتند.
وی افزود: این مؤسسات پس از انجام مراحل اداری و اخذ تاییدیه های لازم نسبت به صدور مجوز فعالیت آنها در شهرستان شهرضا اقدام می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت: متقاضیان ۶ موسسه دیگر که مراحل اداری آنها قبلا صورت گرفته به زودی موفق به دریافت مجوز می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه  شهرضا در گذشته فقط دارای ۲ مؤسسه فرهنگی و هنری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود بیان کرد: اخذ مجوز موسسات فرهنگی و هنری  که برای نخستین بار با این تعداد در شهرضا صورت می گیرد، حرکتی است در راستای فعال سازی و ساماندهی فعالان بخش خصوصی در عرصه‌های فرهنگی و هنری که می تواند منشاء تغییرات مثبت در برنامه های فرهنگی شهرستان شود .
فرهمندیان افزود: رئیس دبیرخانه مجامع و تشکل‌های فرهنگی و هنری استان اصفهان و هیئت همراه با اصحاب رسانه و مطبوعات شهرضا نیز دیدار داشتند و در این دیدار در راستای تأسیس تشکل فعالان مطبوعات و خبرگزاری های شهرستان، جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات با تشریح مسائل و مشکلات این حوزه ، خواهان ساماندهی تشکل فعالان مطبوعات و خبرگزاری های شهرستان شدند .

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.