سرویس: سیاسی ۱۴:۰۰ - چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳

حبیبی در اختتامیه همایش جامعه اسلامی دانشجویان:

وحدت اصولگرایان لازمه پیشرفت انقلاب است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مقوله وحدت اصولگرایان تنها مخصوص دوره انتخابات نباید باشد بلکه مقوله وحدت اصولگرایان یک ضرورت برای پیشرفت انقلاب است.

به گزارش شهرضانیوز، محمدنبی حبیبی دقایقی پیش در مراسم اختتامیه همایش جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: مقوله وحدت اصولگرایان تنها مخصوص دوره انتخابات نباید باشد بلکه مقوله وحدت اصولگرایان یک ضرورت برای همیشه انقلاب است.

وی با تاکید بر اینکه وحدت اصولگرایان لازمه پیشرفت انقلاب است، تصریح کرد: در جهت تقویت اصولگرایان شرایط ما نسبت به قبل از انتخابات ریاست جمهوری بسیار بهتر شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اصولگرایان هیچ راهی جز ائتلاف پیش راهشان نیست، خاطرنشان کرد: سواد در پایبندی به اصول، شناخت آسیب‌های قبلی و رفع آنها، پایبندی به صداقت و حفظ حرمت،‌ پرهیز از خودشیفتگی و همچنین انطباق کامل جریان اصولگرایی با رهبری آیت‌الله خامنه‌ای از ضروریات پیش روی اصولگرایان است.

وی یادآور شد: برخی اصلاح‌طلبان برای انتخابات سعی می‌کنند از اهرم‌های در دست دولت استفاده کنند که دولت نباید به هیچ حزب، جناح و گروهی اجازه استفاده از اهرم‌های دولتی را برای مقاصد افراد دهد.

حبیبی به ماجرای فتنه ۸۸ اشاره کرد و متذکر شد: بنده هشدار می‌دهم فتنه‌گران ۸۸ به دنبال کلاهی از نمد اصلاح‌طلبی بوده و هستند.

وی به خطر بازتولید فتنه هشدار داد و گفت: آمریکایی‌ها از زنده کردن فتنه ناامید نیستند و آن اصلاح‌طلبانی که خود را پیرو رهبری می‌دانند باید فتنه براندازان ۸۸ را خط قرمز خود دانسته و آن را اعلام نمایند.

وی با طرح این پرسش که چرا اصلاح‌طلبان اقدامات سران فتنه را به طور رسمی محکوم نمی‌کنند، متذکر شد: آیا اصلاح‌طلبان فراموش کردند که بهایی‌ها و منافقین از فتنه ۸۸ استفاده کرده و شال سبز به گردن انداخته و در حمایت از فتنه‌گران عربده سر می‌دادند و این درست نبوده و سکوت در این شرایط جایز نیست.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان به وحدت اصولگرایان تاکید کرد و یادآور شد: اصولگرایان اگر ذره‌ای تردید در ایجاد وحدت داشته باشند فرش قرمز را پیش روی تمام رقبا می‌اندازند.

منبع: فارس

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.