سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۴۱ - شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳

اولین امام جمعه شهرضا پس از پیروزی انقلاب:

باید با پیروی از ولایت در مقابل زیاده خواهی دشمنان استوار بمانیم و سر تسلیم فرود نیاوریم

اولین امام جمعه شهرستان شهرضا گفت: باید با پیروی از ولایت، استوار بمانیم و در مقابل زیاده خواهی دشمنان سر تسلیم فرود نیاوریم.

به گزارش شهرضانیوز، اولین امام جمعه شهرستان شهرضا پس از پیروزی انقلاب اسلامی در اولین یادواره شهدای انقلاب اسلامی شهرستان شهرضا که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد گفت: دهه فجر گرامی داشت یاد ، خاطره ، رشادت و جوانمردی های امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی است و در سایه ولایت فقیه، انقلاب اسلامی ۳۶ سال مصون مانده و بی شک شهدا، شفیع ملت ایران خواهند بود.
آیت الله شیخ خلیل الله ملکیان افزود: هر چه قدر از عظمت انقلاب، امام راحل، رهبر عزیز و شهدا بگوییم کم گفته ایم و نمی توان در یک جلسه همه آنها را عنوان کرد.
ملکیان افزود: یکی از دلایل به بار نشستن انقلاب اسلامی بیرون کردن و دست برداشتن بیگانگان از حکومت بر جامعه ما و برقرار شدن حکومت الهی بود.
وی اضافه کرد: ایران اسلامی در دوران انقلاب غرق به خون شهدایی بود که متصل به اهل بیت(ع) بودند و اکنون ما شرمنده شهدا هستیم.
آیت الله ملکیان افزود: عزت، امنیت، آرامش و زندگی با شکوه و عظمت خود را در کشور مدیون شهدا هستیم و در این راستا باید با پیروی از ولایت، استوار بمانیم و در مقابل زیاده خواهی دشمنان سر تسلیم فرود نیاوریم.
وی گفت: شهدا در راه زنده نگه داشتن اسلام با خدا معامله کردند و برای همیشه در دل ها زنده ماندند.
اولین امام جمعه شهرستان شهرضا گفت: تمام جان فشانی های شهدا برای این بود که مردم به یاد خدا باشند و امام خمینی (ره) فرمودند که ما برای برپایی نماز و امربه معروف و نهی از منکر قیام کردیم.
آیت الله ملکیان افزود: اگر ارتباط بین خدا و بنده اصلاح شود تمام روابط اجتماعی و بشری اصلاح می شود و اگر در جامعه ظلم ، فحشا، بی بند و باری ، ستم و حق کشی وجود دارد همه آنها به خاطر ضعیف شدن ارتباط بین خدا و بنده است.
وی با اشاره به اینکه اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا است گفت: برای حفاظت از این اقتدار ما باید راه شهدا را ادامه دهیم و به وصایای آنها عمل کنیم.
اولین امام جمعه شهرستان شهرضا پس از پیروزی انقلاب اسلامی در پایان گفت: حفاظت از آرمان‌های این انقلاب وظیفه ما است و ما هر چه داریم از خون شهدا و رشادت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان داریم.

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “باید با پیروی از ولایت در مقابل زیاده خواهی دشمنان استوار بمانیم و سر تسلیم فرود نیاوریم”

  1. a گفت:

    گزارش تصویریشوووووووو

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.