سرویس: فرهنگی ۰۱:۴۴ - دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۲

نمایش پیوند آسمانی به روی صحنه رفت

به گزارش نسل بیدار ، نمایش پیوند آسمانی به کارگردانی محسن سلیمانی فارسانی از روز شنبه اول تیرماه در مجتمع فرهنگی هنری اسوه به روی صحنه رفت. حسین هدهدی دستیار کارگردان نمایش پیوند آسمانی به فرهنگ نیوز گفت: این اثر نمایشی کاری از موسسه فرهنگی هنری سید الشهداء و با مشارکت مجتمع فرهنگی هنری اسوه […]

به گزارش نسل بیدار ، نمایش پیوند آسمانی به کارگردانی محسن سلیمانی فارسانی از روز شنبه اول تیرماه در مجتمع فرهنگی هنری اسوه به روی صحنه رفت.
حسین هدهدی دستیار کارگردان نمایش پیوند آسمانی به فرهنگ نیوز گفت: این اثر نمایشی کاری از موسسه فرهنگی هنری سید الشهداء و با مشارکت مجتمع فرهنگی هنری اسوه و نوشته ابوالقاسم منطقی و به کارگردانی محسن سلیمانی فارسانی از روز شنبه اول تیرماه به مدت یکماه در مجتمع فرهنگی هنری اسوه به روی صحنه رفته است.
این اثر نمایشی با موضوع دینی یاد آور داستان پیامبر اعظیم الشأن اسلام حضرت محمد (ص) با حضرت خدیجه (س) است . حضرت خدیجه (س) در اوج قدرت مالی قراردارد و حضرت محمد (ص) در اوج خوشنامی و امانتداری و ………..
شایان ذکر است هنرمندانی همچون دنیا رمضانی در نقش خدیجه (س) ـ مسعود مهردادی در نقش ابوهشام ـ سید محمد فتاحی در نقش بحیرا ـ میثم خاشی در نقش ابوطالب ـ مهدی خاشی در نقش ورقه ـ سحر قهرمانیان در نقش هانیه ـ سلمان سرلک در نقش ابورافع ـ مهدی تاجیک در نقش خادم ابوهشام ـ آمنه حاجی آبادی در نقش ام هانی ـ و خانمها آتنا سادات محمد پناه ـ فاطمه گونه فراهانی ـ ریحانه حاجی آبادی در نقش زنان قریش نقش آفرینی می کنند .
علاقمندان جهت رزرو بلیط همه روزه با شماره تماس ۸۸۸۳۲۰۱۸ ـ ۳۵۲۳۳۳۵۴ تماس حاصل نمایند .
محل نمایش : خیابان انقلاب ـ نبش خیابان بهار جنوبی ـ جنب بانک تجارت ـ مجتمع فرهنگی هنری اسوه ـ پلاک۳۹۹
منبع : فرهنگ نیوز
پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.