سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۳۵ - شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۳

با حضور بیش از 300 نفرصورت گرفت

اعتراض کارگران اخراجی کارخانه راک سرامیک شهرضا+تصاویر

صبح امروز بیش از ۳۰۰ نفر از کارگران کارخانه راک سرامیک شهرضا در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرضا تجمع کردند.

به گزارش شهرضانیوز، صبح امروز ۳۰۰ نفر از کارگران کارخانه راک سرامیک شهرضا با تجمع در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرضا خواستار رسیدگی به وضعیت خود شدند.

کارخانه راک سرامیک واقع در شهرک صنعتی رازی شهرضا با سرمایه گذاری مشترک داخلی و خارجی در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک ساختمانی به تازگی اقدام به اخراج ۳۰۰ نفر از کارگران خود کرده است.

فرماندار شهرضا چندی قبل در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا با انتقاد از دستگاه‌های خدمات رسان در همکاری نکردن با کارخانه‌ راک سرامیک شهرستان اظهار کرد: به دلیل قطع گاز و توقیف کارت بازرگانی کارخانه راک سرامیک شهرضا از ابتدای آذر ماه ۳۵۰ نفر ار کارگران این شرکت بیکار می‌شوند.
فرماندار شهرضا افزود: به دلیل بی دقتی کارشناسان محیط زیست استان این کارخانه جریمه شده است و باید تجدیدنظر شود تا دوباره راه انداری شود و این زمان می‌برد.
وی گفت: ۴۰ میلیارد تومان سنگ، کاشی و سرامیک در این شرکت است که به دلیل توقیف کارت بازرگانی آن امکان صادرات به خارج از کشور نیست و به دلیل کیفیت بالای آن ۴۰ درصد از تولیدات داخلی بالاتر است.
عقدایی خاطرنشان کرد: بانک‌های در بخش صنعت تسهیلات بدهند تا کارخانه‌های صنعتی با مشکل مواجه نشوند.

اعتراض-کارگران-راک-سرامیک-شهرضا اعتراض-کارگران-راک-سرامیک-شهرضا-1 اعتراض-کارگران-راک-سرامیک-شهرضا-2

همچنین بخوانید:

4 دیدگاه برای “اعتراض کارگران اخراجی کارخانه راک سرامیک شهرضا+تصاویر”

 1. علی گفت:

  سلام.کارگران چه گناهی دارند .همیشه باید مظلوم فداگردد؟

 2. یاد خاطرات گفت:

  سلام
  ابکاش انهاییکه از بالا نگاه میکنندبه زیردست خود توجهی بیندازند.

 3. پرهام گفت:

  سلام – چاره کار ۳۰۰ کارگر راک سرامیک اینه که کارخانه هائی که در شهرک راضی شاکی آلودگی محیط زیست بوده و هستند ، چون نان این کارگران را آجر کرده اند خودشان هرکدام چند نفر از کارگران را به استخدام کارخانه خودشان در آورند . تا عذاب وجدان نداشته باشند !!!!

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.