سرویس: ورزشی ۱۹:۰۹ - یکشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۲

در خط هافبک به دنبال بازیکن خارجی هستیم

دایی: به هواداران قول نمی‌دهم/ تا آخر کنار پرسپولیس هستم

به گزارش نسل بیدار ، علی دایی در پاسخ به این سؤال که آیا باز هم اردوی خارجی برگزار می کنند گفت: با توجه به شرایط پیش آمده ما دیگر اردوی خارجی و داخلی نداریم و با همین شرایط برای لیگ برتر آماده می‌شویم. خوشبختانه شرایط تیم خوب است و با اردوهایی که داشتیم در حال آماده […]

به گزارش نسل بیدار ، علی دایی در پاسخ به این سؤال که آیا باز هم اردوی خارجی برگزار می کنند گفت: با توجه به شرایط پیش آمده ما دیگر اردوی خارجی و داخلی نداریم و با همین شرایط برای لیگ برتر آماده می‌شویم. خوشبختانه شرایط تیم خوب است و با اردوهایی که داشتیم در حال آماده شدن برای حضور در دو جام هستیم.

وی افزود: درست است ۱۲ یا ۱۳ روز بازی‌ها به تاخیر افتاده اما ما هم طبق برنامه‌های خودمان رو به جلو می‌رویم. این موضوع می‌تواند برای هماهنگی خوب باشد اما ما به موقع تمرینات‌مان را شروع کردیم و آماده بودیم که سر موقع وارد بازی‌ها شویم اما چیز دیگری تصمیم گرفتند.

دایی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که تازه ملی‌پوشان را به خدمت گرفتیم. خوشبختانه شرایط کلی تیم خوب است اما ملی‌پوشان کمی طول می‌کشد تا با تیم هماهنگ شوند. ما سعی خواهیم کرد تا با برنامه‌هایی که داریم این ملی‌پوشان را به سایر بازیکنان برسانیم.

وی در جواب به این پرسش که چه قولی به هواداران می‌دهید، گفت: ما قول و از این جور حرف‌ها به هواداران نمی‌دهیم فقط می‌توانم قول بدهم با تمام وجود‌مان برای پرسپولیس بازی کنیم تا خواسته هواداران میلیونی را جلب کنیم. این کاری است که همه با هم کمک می‌کنیم تا به این هدف برسیم. هدف ما فقط نتایج خوب و شاد کردن دل هواداران است.

دایی با تقدیر دوباره از عملکرد تیم ملی والیبال نیز گفت: باز هم می‌گویم بدون شک ثبات مدیریت باعث شد تا تیم ملی والیبال ایران تیم خوب ایتالیا را پشت سر بگذارد البته نباید از دانش مربی خوب و کاربلدی به نام ولاسکو گذشت. او تلاش‌های زیادی را انجام داده است و الان می‌بینید تیم ملی والیبال چه نتیجه خوبی می‌گیرد. من خیلی خوشحالم که مردم با این موفقیت‌ها در ورزش خوشحال می‌شوند اما این موضوع را فراموش نکنید که بدون شک ورزش اول دنیا به جز آمریکا، فوتبال است.

وی یادآور شد: شما دیدید با یک برد تیم ملی ایران و صعود به جام جهانی چه اتفاقاتی افتاد پس بدون شک ورزش اول در سراسر دنیا فوتبال است و این رشته حرف اول را می‌زند.مخصوصا در ایران که شور و حال خاصی را به جامعه می‌دهد پس ما باید کاری کنیم که همیشه این مردم شاد باشند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر و حمایت‌های پیش آمده گفت: خدا را شکر همیشه هواداران پرسپولیس با قدرت پشت تیم خود بوده‌اند فرقی نمی‌کند چه کسی در پرسپولیس باشد. من امروز آمده‌ام و یک روزی هم می‌روم. همه چیز دست خداست اما چیزی که می‌ماند پرسپولیس و بزرگی‌اش است. هواداران بدون شک همیشه دلشان برای پرسپولیس می‌سوزد.

وی افزود: ما در سالی هستیم که به موقع بازیکن جذب کردیم و به موقع تمرینات خودمان را منظم و مرتب انجام دادیم. اگر شرایط چند روز گذشته اتفاق می‌افتاد به پرسپولیس ضربه می‌زد و این باعث ناراحتی هواداران می‌شد اما خدا را شکر هواداران پرسپولیس باز هم هوشمندانه وارد عمل شدند و پشت سر تیم خودشان بودند.

دایی ادامه داد: من هم با قدرت کار خودم را انجام می‌دهم تا انشاءالله دل هواداران را شاد کنم و مطمئن باشید تا آخر هم هستم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری که آیا بازیکن خارجی جذب خواهید کرد یا خیر، گفت: به احتمال فراوان در خط هافبک بازیکن جذب می‌کنیم. ما با قاسم حدادی‌فر توافقاتی انجام دادیم و حتی قراردادی هم امضا شد اما نمی‌دانم بعدا چه اتفاقی افتاد ما الان در خط هافبک به دنبال گزینه هستیم تا به آن برسیم. البته فرقی ندارد گزینه داخلی یا خارجی باشد ما به دنبال بازیکنانی هستیم که در حد پرسپولیس باشند.

وی خاطرنشان کرد: اگر گزینه ایرانی پیدا نکردیم و با بازیکن خارجی به توافق برسیم سعی می‌کنیم بهترین انتخاب‌ها را داشته باشیم تا به پرسپولیس کمک کند. این هدف اصلی ماست که امیدوارم به آن برسیم.

دایی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا از شرایط تیم راضی هستید یا خیر گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است ما سه بازی دوستانه پرقدرت در پیش داریم تا نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم تا با یک شناخت کامل نسبت به تیم خودمان به بازی‌های آینده فکر کنیم امیدوارم به هدف‌مان برسیم. کار سخت است اما ما با برنامه و هدف به موفقیت در دو جام فکر می‌کنیم.

منبع : فارس

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.