سرویس: سیاسی ۱۹:۵۲ - سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

صلاحیت ۸ نفر برای حضور در انتخابات احراز شد

شنیده‌ها از منابع آگاه حاکی از آن است که احراز صلاحیت ۸ از نفر از کاندیداها برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری قطعی شده است. به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، شنیده‌ها از منابع آگاه حاکی از آن است که کار بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان به پایان رسیده و در نهایت […]

شنیده‌ها از منابع آگاه حاکی از آن است که احراز صلاحیت ۸ از نفر از کاندیداها برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری قطعی شده است.
IMAGE635047599784924522به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، شنیده‌ها از منابع آگاه حاکی از آن است که کار بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان به پایان رسیده و در نهایت ۸ نفر از داوطلبان شامل علی‌اکبر ولایتی، حداد عادل، محمدباقر قالیباف، محسن رضایی، محمدرضا عارف، حسن روحانی، سعید جلیلی و محمد غرضی احراز صلاحیت شدند.
این امر در حالی صورت می‌گیرد که به نظر می‌رسد عدم تایید صلاحیت برخی کاندیداها مانند مشایی و هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری قطعی شده است.
گفتنی است بر روی احراز و تایید صلاحیت برخی از این کاندیداها در شورای نگهبان تا ساعت پایانی کار شورای نگهبان با بحث و گفت‌وگو همراه بوده است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.