سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۳۳ - جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳

مدیر سازمان اتوبوسرانی شهرضا:

۲۴ آبان اسامی رانندگان ابقا شده در سازمان اتوبوسرانی اعلام می‌شود

مدیر سازمان اتوبوسرانی شهرضا گفت: بر اساس آخرین اخبار لیست نهایی رانندگان ابقا شده در سازمان اتوبوسرانی بعد از خصوصی‌سازی شنبه ۲۴ آبان ماه از سوی فرمانداری اعلام می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز، در سال گذشته ۲۱ دستگاه اتوبوس واحد در اختیار پیمانکار به صورت استیجاری قرار گرفت و قرار شد همه اتوبوس‌ها بر اساس ضوابط و قانون واگذار به بخش خصوصی شود.
بعد از گذشت یکسال از خصوصی سازی تعدادی از اتوبوس‌ها و بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی قرار شد بر اساس ضوابط و قوانین اتوبوس‌ها به بخش خصوصی واگذار شود.
با واگذاری اتوبوس‌ها به بخش خصوصی تعدادی از رانندگان که اتوبوس آنها واگذار می‌شود باید تسویه حساب کنند، که تسویه حساب آنها منوط به پایان قرارداد رانندگان گذاشته شده بود که بر اساس نظر رانندگان مقرر شد که قرعه کشی انجام شود.
قرعه کشی با حضور رئیس سازمان اتوبوسرانی، دو تن از اعضای شورای شهر و نمایندگان رانندگان اتوبوسرانی انجام شد که در پایان ۲۰ راننده سازمان اتوبوسرانی بر اساس قرعه‌کشی در این سازمان ماندگار و ۲۰ راننده دیگر باید با سازمان خداحافظی می‌کردند.
با انجام این قرعه‌کشی رانندگانی که بر اساس قرعه کشی باید می‌رفتند با حضور در فرمانداری اعلام نارضایتی کردند و به انجام قرعه‌کشی اعتراض داشتند.
رئیس سازمان اتوبوسرانی شهرضا در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز درباره آخرین وضعیت رانندگان سازمان اظهار کرد: کمیسیونی در فرمانداری با حضور حراست فرمانداری، شهرداری و سایر عوامل دست‌اندرکار برای مشخص شدن وضعیت رانندگان سازمان تشکیل شده است.
اکبر بهارلو افزود: اعضای این کمیسیون بر اساس ملاک‌های تجربه، سن، سابقه و پرونده راننده اعلام نظر می‌کنند که کدام راننده بماند و کدام راننده باید برود.
وی تصریح کرد: بر اساس آخرین اخبار لیست نهایی رانندگان شنبه ۲۴ آبان ماه از سوی فرمانداری اعلام می‌شود.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.