سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۱۴ - دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۳

آیت الله قدرت الله نجفی:

جبهه فرهنگی اصیل ترین و اساسی ترین جبهه جامعه است

آیت الله قدرت الله نجفی گفت: جبهه فرهنگی اصیل ترین و اساسی ترین جبهه جامعه است و باید در این زمینه بیشتر سرمایه گذاری شود.

آیت الله قدرت الله نجفی در مراسم گرامیداشت مرحوم آیت الله مهدوی کنی که در حسینیه انصار الحسین شهرضا برگزار شد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی فرهنگی است افزود: نهضت انقلاب اسلامی ایران نهضتی فکری، الهی و معنوی است.

وی ظلم و استکبار ستیزی را از جنبه های اصولی این انقلاب عنوان کرد و گفت: اجرای کلمه به حق لااله الا الله در همه ابعاد، جنبه اثباتی انقلاب اسلامی ایران است.

شهید زنده هفتم تیر بر سرمایه گذاری هر چه بیشتر در جبهه فرهنگی تاکید کرد و افزود: آیت الله مهدوی کنی دانشگاه امام صادق(ع) را پایه گذاری و فرهیختگانی متعهد را پرورش داده که این یکی از مصادیق سرمایه گذاری در زمینه فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه مطالعه آثار آیت الله مهدوی کنی می تواند بسیاری از مشکلات اخلاقی موجود در جامعه را حل و فصل کند اضافه کرد: امروز اخلاق در جامعه کم یاب و نایاب است.

استاد حوزه علمیه شهرضا گفت: استکبار به وسیله داعش می خواهد دین را از جامعه بیرون کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه آیت الله مهدوی در عین حال که کارهای فرهنگی انجام می داد دین و سیاستش یکی بود گفت: خط آیت الله مهدوی در بعد سیاسی پیروی تام و بی چون و چرا از ایده های امام خمینی(ره) بود.

استاد اخلاق شهرضا با اشاره به اینکه آیت الله مهدوی کنی از پرچمداران انقلاب اسلامی ایران و مردم داری و پایبندی به اصول انقلاب از خصیصه های اصلی ایشان بود گفت: نبود وجود این شخصیت بزرگوار و مجاهد خلاء بزرگی برای انقلاب است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.