سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۳۳ - یکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۳

مدیر جهاد کشاورزی شهرضا:

نرخ تضمینی محصولات کشاورزی از اتلاف تولیدات جلوگیری می‌کند

مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: با برقراری نرخ تضمینی محصولات می‌توانیم از اتلاف تولیدات و هدر رفت منابع جلوگیری کنیم و در جهت ایجاد آرامش و ثبات بازار اقتصاد کشاورزی و دام گام‌های موثری برداریم.

به گزارش شهرضانیوز، عبدالرضا تاکی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی و تعیین محورهای پیشنهادی کارگروه کشاورزی اقتصاد مقاومتی شهرستان که با حضور اعضای این کارگروه در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرضا برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به محدویت منابع آب و خاک و خشکسالی‌های پی در پی و با توجه به وجود تحریم‌های دشمنان انقلاب اسلامی باید تلاش کرد تا از اعمال فشار بیشتر بر مردم و خاصه کشاورزان و دامپروران کاسته شود.
وی افزود: باید با مدیریت منابع محدود موجود و زمان اجرایی کوتاه در جهت بهره برداری اصولی از امکانات موجود تلاش کنیم.
مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: برای کاهش اثرات تخریبی تحریم های دشمنان لازم است تا همه امکانات موجود بسیج و از توان مردم استفاده کرد.
وی بیان کرد: با صرفه جویی و مصرف بهینه از آب و خاک و با بالا بردن کیفیت و کمیت در تولیدات و امنیت تولید و بازار رسانی و بازار یابی و مدیریت فروش و برقراری نرخ تضمینی محصولات از اتلاف تولیدات و هدر رفت منابع پرهیز کنیم و در جهت ایجاد آرامش و ثبات بازار اقتصاد کشاورزی و دام گام‌های موثری برداریم.
تاکی خاطرنشان کرد: مردم و بهره برداران می‌توانند پیشنهادات و طرح‌های خود را به روابط عمومی و به دبیرخانه کارگروه در شهرستان ارسال تا در جهت تقویت پایه تولید و مدیریت منابع آب و خاک و ذخیره سازی و تغذیه مصنوعی و بکار گیری روش‌ها و تجارب شاهد تدوین و سیاست‌گذاری اجرای خوب این کارگروه برای ارتقای خدمات به مردم باشیم.
وی تصریح کرد: مدیران و اعضای تشکل‌های بخش کشاورزی و دامپروری با تشکیل جلساتی با اعضا و فعالان در بخش ، پیشنهادات اجرایی و مطالعه شده ارائه و برای افزایش مشارکت مردم در تصمیم سازی‌ها تلاش کنند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.