سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۱۱ - چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳

رئیس کمیته امداد شهرضا خبرداد:

برگزاری جشن عاطفه ها در ۱۰۸ مرکز در شهرستان شهرضا / توزیع ۱۲ هزار پاکت هدیه جشن عاطفه ها

رئیس کمیته امداد شهرستان شهرضا گفت: جشن عاطفه ها همزمان با بازگشایی مدارس در روزهای ۱۶ و ۱۷ مهرماه در در ۱۰۸ مرکز در شهرستان شهرضا برگزار می شود.

محمد کاظم زاده صبح امروز در حاشیه مراسم نواختن زنگ جشن عاطفه ها در دبیرستان دخترانه ۲۲ بهمن شهرضا در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: جشن عاطفه ها هرساله همزمان با بازگشایی مدارس، به منظور جمع آوری کمکها و هدایای مردمی، سازمانها و دوایر دولتی جهت یاری رساندن به دانش آموزان نیازمند و محروم توسط کمیته امداد امام خمینی(ره ) اجرا می شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان شهرضا گفت: جشن عاطفه ها همزمان با بازگشایی مدارس در روزهای ۱۶ و ۱۷ مهرماه در ۱۰۰ مدرسه ،۵ پایگاه شهری و ۳ مرکز نیکوکاری و در روز ۱۸ مهر در محل برگزاری نمازجمعه با شعار مهر در انتظار مهر برای جمع آوری کمک دانش آموزان، خیران و مردم نوعدوست به نیازمندان در سطح شهرستان برپا است.

وی گفت: جشن عاطفه ها، راهکاری برای ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه است و موجب گرایش هر چه بیشتر افراد جامعه و به ویژه جوانان به حمایت و دستگیری نیازمندان می شود.

توزیع بیش از ۱۲ هزار پاکت هدیه جشن عاطفه ها
کاظم زاده با اشاره به توزیع پاکت هدیه در شهرستان گفت: ۱۲ هزار و ۵۰۰ پاکت هدیه جشن عاطفه ها در مدارس ، اصناف و کسبه شهرضا توزیع شده است .
وی تعداد دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرضا را ۵۰۱ نفر اعلام کرد و گفت: جشن عاطفه ها امسال با شعار مهر در انتظار مهر در مراکز نیکوکاری و آموزش و پرورش از ۱۶ مهرماه به مدت ۳ روز برگزار می شود.
رئیس کمیته امداد شهرستان شهرضا با اشاره به اینکه امید است این پایگاه ها همچون سال های گذشته با استقبال گسترده مردم ، خیرین و نیکوکاران رو به رو شود افزود: مبالغی که در مدارس جمع آوری می شود به نیازمندان همان مدارس و مبالغی که در سطح شهرستان جمع آوری می شود ۷۰ درصد آن به آموزش و پرورش و ۳۰ درصد به نیازمندان شهرستان اختصاص داده می شود.
وی گفت: در جشن عاطفه های سال گذشته ۴۰۰ میلیون ریال کمک های مردمی این شهرستان جمع آوری شد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.