سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۴۵ - سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳

همزمان با روز ملی دامپزشکی انجام شد

دیدار فرماندار و جمعی از مسئولین شهرضا با کارکنان شبکه دامپزشکی

فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان شهرضا با مدیر و کارکنان شبکه دامپزشکی دیدار کردند.

به گزارش شهرضانیوز، همزمان با ۱۴ مهر، روز ملی دامپزشکی، فرماندار شهرضا به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با مدیر و کارکنان شبکه ی دامپزشکی شهرستان شهرضا دیدار کرد.
فرماندار شهرستان شهرضا در این دیدار ضمن تبریک و تقدیر از تلاش های مجدانه این مجموعه گفت: تغذیه ی سالم از مهم ترین پیش شرط های سلامتی انسان است و نقش دامپزشکی در تهیه ی فراورده های دامی غیرقابل انکار است.
عقدایی با اشاره به وظایف دست اندرکاران امر سلامت مردم، به استفاده از تکنولوژی و رعایت نکات فنی در تشخیص درست بیماری های انسانی ودامی تاکید کرد و افزود: هوشیاری و برنامه ریزی بیشتر شبکه دامپزشکی در کنترل بیماری های دامی و جلوگیری از ورود و شیوع آن به داخل شهرستان امری ضروری است.
وی با اشاره به نظارت و بازرسی های بیشتر شبکه بهداشت از قصابی های سطح شهرستان اضافه کرد: مردم با اعتماد اینکه گوشت قصابی ها توسط دامپزشکی نظارت و کنترل می شوند گوشت مورد نیاز خود را از قصابی ها تهیه می کنند.

روز ملی دامپزشکی- شهرضا (1) روز ملی دامپزشکی- شهرضا (2) روز ملی دامپزشکی- شهرضا (3) روز ملی دامپزشکی- شهرضا (4) روز ملی دامپزشکی- شهرضا (5) روز ملی دامپزشکی- شهرضا (6) روز ملی دامپزشکی- شهرضا (7)

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.