شهرضا نیوز

حزب الله: رژیم بحرین به صدای نمایندگان ملت گوش دهد

کدخبر: 52435
۱۳۹۳/۰۷/۱۰ در ساعت ۱۴:۳۰

به گزارش شهرضانیوز به نقل از پایگاه خبری شبکه المنار، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای در واکنش به اظهارات وزیر اطلاع رسانی بحرین اعلام کرد که  رژیم بحرین باید به صدای نمایندگان ملت گوش فرا دهد.

پیش از این وزیر خارجه بحرین در موضعی همسو با رژیم صهیونیستی، حزب‌الله لبنان را که با گروههای تروریستی در نبرد است و در این راه شهدای زیادی را تقدیم کرده است، یک سازمان تروریستی قلمداد کرده بود.

حزب الله در این بیانیه می‌افزاید که عملکرد نظام بحرین برای حل مشکلات کشور اوضاع را پیچیده تر کرده و بحران را افزایش می‌دهد؛ چرا که این شیوه نادیده گرفتن خواسته‌های بر حق و مشروع فرزندان ملت بحرین است.

روابط عمومی حزب الله در روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای تاکید کرد: نظام بحرین از چندین سال پیش سیاست سانسور ، گمراه کردن و اتهام زنی به جنبش مردمی مسالمت آمیز در بحرین را در پیش گرفته و هدف از این سیاست در راستای تخریب این جنبش با برچسب زدن آن به تروریسم و متهم کردن این جنبش به دستور گرفتن از خارج است.

این بیانیه به مسئولان بحرینی توصیه می‌کند که به صاحب نظران و نمایندگان ملت بحرین گوش فرا داده و به راهکارهای آنها برای پایان دادن به بحران این کشور عمل و از فرار رو به جلو از طریق اتهامات بی اساس به آنها خوددداری کنند.

حزب الله از نظام بحرین دعوت کرده است تا تغییر هویت اصلی ملت بحرین را که از طریق توطئه سلب تابعیت از آنها صورت می‌گیرد، متوقف کند.

بیانیه حزب الله در پایان تاکید می‌کند که خواسته‌های ملت بحرین که از ۴ سال پیش مطرح شده، می‌تواند منافع  تمامی گروه‌های کشور را تامین کرده و کشور را به سمت ثبات، امنیت و عدالت سوق دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم