سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۲۹ - جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۳

فرماندار شهرضا:

ادارات شهرضا از بکارگیری افراد بازنشسته اجتناب کنند/ اجرای سرشماری عمومی کشاورزی در شهرضا

فرماندار شهرضا گفت: در ادارات شهرستان شهرضا حتی‌الامکان از نیروهای بازنشسته استفاده نشود و از ظرفیت و پتانسیل نیروهای جوان بهره گرفته شود.

به گزارش شهرضانیوز، سیدرضا عقدایی در شورای اداری شهرستان شهرضا اظهار کرد: با توجه به ابلاغ حکم ریاست جمهوری همه دستگاه‌های دولتی برای سرشماری کشاورزی همکاری کنند.
وی افزود: سرشماری عمومی کشاورزی از ۵ مهر تا ۱۸ آبان ماه امسال در شهرستان شهرضا اجرا می‌شود که این آمارگیری بسیار مهم و تأثیر گذار است.
فرماندار شهرضا گفت: هدف از اجرای سرشماری عمومی کشاورزی، تهیه چارچوب آماری و تولید آمار و اطلاعات پایه و ساختاری بخش کشاورزی است و با کسب این اطلاعات تصویر کلی از فعالیت های بخش کشاورزی در اختیار تصمیم‌گیران نظام در استان و شهرستان قرار می گیرد.

وی با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌های اجرایی در اجرایی کردن مصوبات جلسات تلاش کنند، بیان کرد: بر اساس دستور استاندار مسئولان ادارات باید در جلسه شورای فرعی مبارزه با موادمخدر و پدافند غیرعامل شخصا حضور پیدا کنند.
عقدایی با تأکید بر اهیمت ارباب رجوع در ادارات شهرستان، تصریح کرد: برخی ادارات مجبور هستند مبالغی را اخذ کنند یا به مردم نوبت دهند بعضی مواقع افراد از برخورد کارمندان ادارات شکایت می‌کنند می‌طلبد مسئولان وضعیت معیشتی مردم و مشکلات اقتصادی کشور ار درک کنند و با برخورد خوب با مردم رفتار کنند.
وی افزود: در دولت تدبیر و امید این امید باید بیشتر شود تا به یک امکان و مطالبه درست تبدیل شود.
فرماندار شهرضا گفت: در ادارات شهرستان حتی‌الامکان از نیروهای بازنشسته استفاده نشود و از ظرفیت و پتانسیل نیروهای جوان بهره گرفته شود و در کنار آن می‌توان برای بعضی از پست‌ها از تجربه بازنشستگان استفاده کرد.
وی خاطرنشان کرد: تسهیلات وام‌های مشاغل خانگی ابلاغ شده است بانک‌ها کمک کنند تا جوانانی که جویای کار هستند و تشکیل زندگی داده‌اند اشتغال به کار شوند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.