سرویس: بین الملل ۰۹:۵۸ - سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

کنفرانس بین‌المللی سوریه ۸ خرداد در تهران برگزار می‌شود

کنفرانس بین‌المللی سوریه در تهران ۸ خرداد با حضور کشورها و سازمان‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس، تهران ۸ خرداد میزبان کنفرانسی بین‌المللی درباره سوریه و با حضور کشورها و سازمان‌های بین‌المللی خواهد بود. در همین حال، نیروهای ارتش سوریه رهبر گروه جهادی تکفیری «جبهه النصره» که شاخه سازمان تروریستی «القاعده» در سوریه به […]

13920225000245_PhotoAکنفرانس بین‌المللی سوریه در تهران ۸ خرداد با حضور کشورها و سازمان‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، تهران ۸ خرداد میزبان کنفرانسی بین‌المللی درباره سوریه و با حضور کشورها و سازمان‌های بین‌المللی خواهد بود.

در همین حال، نیروهای ارتش سوریه رهبر گروه جهادی تکفیری «جبهه النصره» که شاخه سازمان تروریستی «القاعده» در سوریه به شمار می‌آید، را در نبردهای شهر «القصیر» از توابع استان حمص به قتل رساند.

در بیان اهمیت منطقه القصیر همین کافی است که گفته شود، بنابر اعتراف یکی از دیپلمات‌های سفارت انگلیس در دمشق بیش از ۶۰ درصد سلاح‌هایی که در سال اول بحران سوریه برای گروه‌های معارض مسلح مستقر در مناطق مرکزی و جنوبی ارسال شدند، از این منطقه و روستاهای اطراف آن وارد سوریه شدند.

این منطقه براساس ملاحظات استراتژیک کشورهای غربی و آمریکا مهمترین  منطقه در خاورمیانه از حیث فراهم کردن ارتباط بین محور مقاومت در ایران با حزب الله در لبنان است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.