سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۵۵ - شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳

نورالدین بحرینی خبرداد:

پنجمین گردهمایی رزمندگان ، یادواره انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل سوم

رزمنده دفاع مقدس گفت: پنجمین گردهمایی رزمندگان اسلام رزمندگان شهرضا، یادواره انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل سوم انقلاب برگزار شد.

نورالدین بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز اظهار کرد: پنجمین گردهمایی رزمندگان و ایثارگران شهرستان شهرضا با حضور بیش از هزار نفر از رزمندگان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران به همراه فرزندان‌شان در مدینه العلم شهرضا برگزار شد.
وی با اشاره به اهداف این گردهمایی گفت: تصمیم گرفتیم تا بار دیگر نوای کاروان رزمندگان دفاع مقدس را با نواخته شدن مارش عملیات از شب های آتش و خون، خاک های گرم، جبهه‌های جنوب و کوه‌های سرد و سبز غرب با یاد و صفای دوستان خوب شهیدمان در جمع موی سپیدان ایثارگر در کنار چهره‌های شاداب فرزندان نسل سوم انقلاب به صدا در آوریم.
رزمنده دفاع مقدس افزود: به همین مناسبت در شامگاه پنجشنبه ۱۳ شهریورماه در مدینه العلم شهرضا گردهم جمع شدیم.

وی با اشاره به برنامه‌های گردهمایی بیان کرد: خاطرات بچه‌ها از جنگ، تجلیل از فرزندان شهدا که بالاترین مدرک دکترا را داشتند، تجلیل از رزمنده نخبه در حین جنگ و بعد از جنگ، تجلیل از فرمانده گردان‌های زمان جنگ که زنده بودند، تجلیل از جانبازان بالای ۷۰ درصد که روی صندلی چرخدار بودند از جمله برنامه‌های این گردهمایی بود.

بحرینی با بیان اینکه در این گردهمایی دیدارها زنده شد، خاطرنشان کرد: حدود هزار نفر دعوت شدند و در محل همایش نمایشگاهی از عکس‌های رزمندگان شهرضا به نمایش گذاشته شد.
یاد یاران زمان جنگ در من زنده است خاطرات خوبشان در خاطرم پاینده است
همجواری با شهیدان آرزومان بوده است عاقبت گویند هر جوینده ای یابنده است

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.