سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۴۷ - پنج شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

همایش تجلیل از آزادگان شهرستان شهرضا برگزار شد

همایش تجلیل از آزادگان شهرستان شهرضا با حضور آزادگان به همراه خانواده های آنها و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شهرضانیوز، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در همایش تجلیل از آزادگان شهرستان شهرضا گفت: عزت، پایداری و استقامت از ارزش های آزادگان کشور ما در طول اسارت است و وظیفه کلیه ایرانیان صیانت و پاسداری از این ارزش هاست.
احمدی نیا با اشاره به اینکه آزادگان در دوران ایستادگی خود آموزه‌های مکتب امام خمینی(ره)‌ را به نمایش گذاشتند و برای همیشه آن را در تاریخ به ثبت رساندند افزود: این انسان‌های بزرگوار با وجود شکنجه‌های فراوان رژیم بعثی عراق تا پای جان ایستادند و ایستادگی، صبر و استقامت را سرلوحه زندگی خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه آزادگان به‌عنوان سرافرازان هشت سال دفاع مقدس سند افتخار و عزت ایران اسلامی هستند اضافه کرد: این دلیر مردان در زمان اسارت خود هیچ‌گاه روحیه جهادی خود را از دست ندادند و همواره در دوران اسارت خود حافظ آرمان‌های ارزشمند دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران بودند.
احمدی نیا با اشاره به اینکه استان اصفهان بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ آزاده دارد افزود: آزادگان در همه ابعاد جزء نخبگان جامعه ایثارگری هستند و بیش از ۵۰ درصد آزادگان در ارتقاء مدارج علمی موفقیت های خوبی به دست آورده اند و آزادگان از نخبگان ردیف اول کشور و استان در جامعه ایثارگری قرار دارند.
در پایان این همایش از ۱۴۰ آزاده شهرستان شهرضا با اهداء لوح و جوایز تجلیل شد.

همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (1) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (6) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (13) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (12) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (11) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (7) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (8) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (10) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (9) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (5) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (4) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (2) همایش تجلیل از آزادگان شهرضا (3)

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.