سرویس: سیاسی ۰۹:۴۱ - دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

مدیر مسئول سابق روزنامه نشاط مجرم شناخته شد

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات از تشکیل جلسه امروز این دادگاه خبر داد و گفت: در این جلسه مدیر مسئول سابق نشاط مجرم شناخته شد.

به گزارش شهرضانیوز، علی‌اکبر کسائیاناظهار داشت: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات که در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست قاضی محمدی‌کشکولی برگزار شد پرونده‌های روزنامه‌های نشاط و تهران‌امروز مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه مدیر مسئول سابق نشاط (لطیف سفری) به اتهام توهین به مقدسات و مسلمات قرآنی به اتفاق آراء و به دلیل شکایت نیروی انتظامی و همچنین شکایت ۳ تن از نمایندگان مجلس با اکثریت آراء مجرم شناخته شد. ضمناً هیئت منصفه دادگاه مطبوعات با اکثر آراء وی را مستحق تخفیف ندانست.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات همچنین در این جلسه پرونده روزنامه تهران‌امروز به مدیر مسئولی مجید رفیعی مورد بررسی قرار گرفت که اتهام آن نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی شاکیان امور حقوقی بنیاد شهید و کاوه اشتهاردی بودند که در مورد شکایت بنیاد شهید با اکثریت آراء هیئت منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته و به اتفاق آراء مستحق تخفیف دانسته شد و همچنین در مورد شکایت کاوه اشتهاردی با اکثریت آراء هیئت منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته نشد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.