سرویس: اجتماعی ۰۷:۰۶ - دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

استاندار تهران:

اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای سقوط شده در حال بررسی است

استاندار تهران گفت: حادثه امروز سقوط هواپیما در شهرک آزادی ۳۹ نفر کشته و ۹ نفر مجروح داشته است و در حال حاضر نیز جعبه سیاه این هواپیما در حال بررسی است.

به گزارش شهرضانیوز، سید حسین هاشمی در جمع خبرنگاران در خصوص سانحه سقوط هواپیما که صبح امروز در شهرک آزادی اتفاق افتاد. ضمن تسلیت به خانواده‌های بازماندگان این حادثه، اظهار داشت: نیروهای امداد و نجات به موقع در صحنه حادثه حضور داشتند و مردم نیز ابتکار عمل خوبی برای اطفای حریق و کمک به آسیب‌دیدگان داشتند.

وی ادامه داد: متأسفانه در این حادثه ۳۹ نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند و ۹ نفر نیز نجات پیدا کردند.

استاندار تهران، بیان داشت: جعبه سیاه این هواپیما پیدا شده و با جلساتی که در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع برگزار شد، مقرر گردید در اسرع وقت اطلاعات جعبه سیاه مورد بازخوانی قرار گیرد تا علت اصلی سقوط هواپیما مشخص شود.

هاشمی بیان داشت: اسامی افرادی که در این حادثه جان خود را از دست ندادند نیز اعلام شده و اسامی فوت شدگان نیز مقرر شد بعد از تعیین هویت اعلام شود.

استاندار تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا مسافران این هواپیما نظامی بودند، گفت: مسافران این هواپیما از افراد عادی بودند و این هواپیما نیز یک هواپیمای مسافربری بوده است.

وی تأکید کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته معاون وزیر راه و شهرسازی برای جلوگیری از تناقض‌ در آمار و اطلاعات به عنوان سخنگوی این حادثه مشخص شده است و نمایندگان رسانه اطلاعات تکمیلی را از وی دریافت کنند.

منبع:فارس نیوز

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.