سرویس: سیاسی ۰۹:۰۸ - یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

زارعی:

توضیحات وزیر علوم قانع‌کننده نبود

یکی از طراحان استیضاح وزیر علوم گفت که توضیحات فرجی‌دانا در جلسه امروز برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی قانع‌کننده نبوده است.

به گزارش شهرضانیوز،علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و یکی از طراحان استیضاح وزیر علوم در مجلس در گفت‌وگو با تسنیم در تشریح جزئیات جلسه دیروز استیضاح‌کنندگان با فرجی‌دانا، گفت:‌ در این جلسه، آقای وزیر از عملکرد خود گزارشی به نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: نمایندگان سؤالات خود را از وزیر علوم پرسیدند و آقای فرجی‌دانا هم پاسخ گفت اما در مجموع نمایندگان پاسخ‌های وزیر علوم را قانع‌کننده ندانستند.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین گفت: توضیحات امروز فرجی‌دانا در مورد اقداماتی که قرار بود برای رفع دغدغه‌های استیضاح کننده‌گان انجام دهد، قانع‌کننده نبود.

وی تأکید کرد: قرار است گزارش نتیجه جلسه امروز به استیضاح کنندگان ارائه شود تا آنها به‌صورت جمعی در جلسه‌ای که ظهر فردا برگزار خواهد شد، درباره استیضاح تصمیم‌گیری کنند.

زارعی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است رئیس‌ مجلس همانند گذشته برای استیضاح فرجی‌دانا پادرمیانی کند، گفت: خیر، ما چنین برنامه‌ای نداریم.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.