سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۱۶ - شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

امام جمعه شهرضا:

مسئولان ادارات در برخورد با ارباب‌رجوع سعه صدر داشته باشند

امام جمعه شهرضا گفت: مسئولان ادارات در برخورد با ارباب‌رجوع سعه صدر داشته باشند و این ظرفیت را در خود افزایش دهند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام سیف‌الله یعقوبی در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا اظهار کرد: مسئولانی که بر مناصب دولتی تکیه زده‌اند باید صداقت، صراحت و صلابت را در برخورد با مراجعان رعایت کنند.
وی گفت: مسئولان ادارات سعی کنند که با روی گشاده و سعه‌صدر و درایت با مردم و همشهریان برخورد کنند.
امام جمعه شهرضا افزود: برخورد مناسب با ارباب رجوع در سیستم اداری باید بهتر از گذشته نمایان شود و بی ‏اعتنایی به ارباب رجوع در نظام اسلامی از هیچ کارمندی پذیرفتنی نیست.
وی بیان کرد: کمبودی در جامعه نداریم آنچه که کمبود آن احساس می‌شود اخلاق و معنویات است.
حجت الاسلام یعقوبی تصریح کرد: کمبود اخلاق و معنویات بویژه در ادارات حس می‌شود، باید با اخلاق خوب با مردم برخورد شود تا از اداره که خارج می‌شوند با رضایت باشد.
وی اظهار کرد: از اداره اطلاعات که با شبکه‌های ماهواره‌ای که با نام مقدس اسلام باعث ایجاد اختلاف و تشدد در جامعه شدند برخورد کردند تقدیر و تشکر می‌کنیم.
امام جمعه شهرضا با بیان اینکه دفتر این شبکه‌ها در ۴ استان کشور بسته شد، خاطرنشان کرد: اساس همه کشتارها اختلاف است و اساس پیشرفت و ترقی جامعه وحدت است و همه باید در راستای ایجاد وحدت حرکت کنیم.
وی گفت: عراق و سوریه وضعیت نا امنی دارند بنابراین باید از بودن امنیت و ثباتی که در ایران است شکر گذار باشیم.
حجت الاسلام یعقوبی اظهار کرد: سه جمله در روایات درباره اخلاق ذکر شده که مکارم اخلاق، محاسن اخلاق و معالی اخلاق است که هر سه با هم تفاوت دارد.
وی افزود: انسانی که با مکرمت فوق حد مراعات مسائل اخلاقی را رعایت می‌کند مکارم اخلاق را رعایت کرده و انسانی که اخلاق نیکو داشته است محاسن اخلاق را رعایت کرده است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.