سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۳۸ - چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۳

دیدار اعضای هیئت تحریریه شهرضانیوز با امام جمعه شهرضا

مدیریت و اعضای هیئت تحریره سایت خبری تحلیلی شهرضانیوز با امام جمعه شهرضا دیدار کردند.

به گزارش شهرضانیوز ، در این دیدار مسئول پایگاه خبری شهرضا نیوز ضمن ارائه گزارش کاملی از روند راه اندازی و فعالیت سایت، به معرفی اعضای هیئت تحریریه، خبرنگاران و عکاسان و نیز بخش های مختلف سایت و اهداف آن پرداخت و گزارشی از مشکلات و موانع موجود در خبررسانی اعم از مشکلات مالی، فنی و عدم حمایت و همکاری بعضی از سازمان ها و نهادهای دولتی شهرضا ارائه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی نیز در این دیدار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه، از زحمات و تلاش های انجام شده جهت راه اندازی و ادامه کار پایگاه خبری شهرضانیوز تشکر و قدردانی نمود.

 وی عدم وابستگی سیاسی را رمز موفقیت خبرگزاری ها خواند و افزود: سیاست زدگی خبرگزاری ها ورود به عرصه گناه ، تهمت و آبروریزی را به همراه دارد.

 نماینده ولی فقیه در شهرضا، عدم وابستگی جناحی و سیاسی و رعایت عدالت و بی طرفی را ضامن تداوم و مقبولیت عمومی شهرضا نیوز ارزیابی و اظهار کرد: اینکه شما موفقید و روز به روز با استقبال بیشتری مواجه می شوید بخاطر همین مسئله است و این رویه باید ادامه یابد.

وی صبر، متانت و روابط عمومی قوی را از مشخصه های مهم در موفقیت این پایگاه خبری عنوان کرد و افزود: لازم است جهت هماهنگی هر چه بیشتر با ادارات و ارگان های شهری، با ایجاد یک بخش روابط عمومی قوی، ارتباط میان این پایگاه خبری و نهادهای دولتی شهرضا افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه در شهرضا  با تاکید بر وظیفه اصلی خبرگزاری ها مبنی بر بیان مشکلات مردم تصریح کرد: تبیین مشکلات از زبان افراد آگاه زمینه رفع آن را فراهم می آورد.

توجه هر چه بیشتر به اخبار شهرضا، پرداختن به مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهر و بازتاب آن، توجه به اطلاع رسانی در ارتباط با عالمان و دانشمندان و فرهیختگان شهرضا، از دیگر مواردی بود که امام جمعه شهرضا بر آن تاکید نمود.

 در پایان نیز حجت الاسلام یعقوبی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات انجام شده، حمایت خود را از فعالیت های فرهنگی اعلام و برای دست اندر کاران پایگاه خبری شهرضا نیوز آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.