سرویس: ورزشی ۱۹:۳۱ - سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۲

هر حکمی بدهند قبول می‌کنم

دهنوی: دلم با سپاهان است/ جریمه نقدی را پرداخت می‌کنم

به گزارش نسل بیدار ، قاسم دهنوی پس از جلسه کمیته انضباطی در مورد اینکه بازیکن جنجالی در فصل نقل و انتقالات است، عنوان کرد: پیرو شکایتی که از من شده بود امروز با اسناد و مدارک به کمیته انضباطی آمدم. ابتدا با سپاهان قرارداد بستم و بعد به خاطر لطف علی دایی و محمد […]

به گزارش نسل بیدار ، قاسم دهنوی پس از جلسه کمیته انضباطی در مورد اینکه بازیکن جنجالی در فصل نقل و انتقالات است، عنوان کرد: پیرو شکایتی که از من شده بود امروز با اسناد و مدارک به کمیته انضباطی آمدم. ابتدا با سپاهان قرارداد بستم و بعد به خاطر لطف علی دایی و محمد رویانیان با پرسپولیس قرارداد بستم. اما به آنها گفتم باید از سپاهان رضایتنامه بگیریم و در غیر اینصورت این قرارداد فایده‌ای ندارد.

وی افزود: در نهایت در تمرینات سپاهان حاضر شدم و خودم را بازیکن این تیم می‌دانم. از پرسپولیسی‌ها عذرخواهی می‌کنم. آنها من را ببخشند چرا که دوست نداشتم چنین اتفاقاتی بیافتد، به هیچ وجه دنبال بازارگرمی نیستم و باز هم عذرخواهی می‌کنم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: اکنون عضو تیم سپاهان هستم، فکر نمی‌کنم شش ماه محروم شوم چرا که حق با من است. حسن‌زاده ادله و صحبت‌های خاصم را شنید، احتمال جریمه شدنم وجود دارد اما مشکلی نیست و فکر نمی‌کنم محروم شوم.

وی افزود: احتمالاً جریمه باید پرداخت کنم و باید ببینیم رأی کمیته انضباطی چیست، دلم با سپاهان است، منتظر مشخص شدن تکلیف محرومیتم هستم، می‌دانم اشتباه کردم و به این خاطر که باعث شدم فکر هواداران پرسپولیس به هم بخورد عذرخواهی می‌کنم. اگر جریمه سنگینی هم شدم چون کارم اشتباه بوده می‌پذیرم. هر حکمی حسن‌زاده بدهد، روی چشم، قبول می‌کنیم.

منبع : فارس

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.