سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۰۵ - سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳

مسئول شورای تبلیغات اسلامی شهرضا:

راهپیمایی روز قدس امسال باشکوه‌تر و با اعلام همدردی با مردم غزه خواهد بود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا با اشاره به شرایط حاکم بر فلسطین و غزه، خواستار برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تر راهپیمایی روز قدس شد.

به گزارش شهرضانیوز، ستاد هماهنگی روز جهانی قدس در شهرستان شهرضا به ‌منظور برپایی هر چه با شکوه‌تر راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و انجام هماهنگی‌های لازم در فرمانداری شهرضا تشکیل جلسه داد.
روح‌الله صالحپور در این جلسه اظهار کرد: روز جهانی قدس امسال مصادف با حملات بی رحمانه رژیم صهیونیستی به نواز غزه و کشتار کودکان و زنان فلسطینی شده به همین خاطر از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است.
وی افزود: روز جهانی قدس که از یادگارهای امام راحل است به عنوان یک حرکت عظیم در برابر استکبار جهانی و مولود نامشروع آن یعنی اسرائیل با هدف بیداری مسلمین در برابر ظلم و ستم و رهایی از یوغ استکبار شکل گرفت.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: در روز قدس همه مسلمانان یکپارچه و یکصدا در برابر استکبار می ایستند و فریاد آزادی و ظلم ستیزی سر می دهند و شاهد آن هستیم که هر ساله در تمامی کشورهای مسلمان این حرکت مردمی با شکوه تر از قبل برگزار می شود.
وی تصریح کرد: در این زمان که دشمنان با سلاح های سخت و نرم به مبارزه با مسلمانان در اکثر نقاط جهان بلند شده اند و درصدد کشتار بیرحمانه مردم مظلوم و بی سلاح هستند، وظیفه ما سنگین تر می شود.
صالحپور افزود: همه ما باید با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به مردم مظلوم فلسطین نشان دهیم که ما در دفاع از آرمان‌های آنان در صحنه هستیم و خواهیم ماند.
وی با تأکید بر برگزاری هر چه پرشورتر مراسم روز قدس در شهرضا، بر نقش رسانه ها برای انعکاس این حرکت عظیم تأکید کرد.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: ستاد راهپیمایی روز قدس در راستای برنامه‌ریزی راهپیمایی کمیته هایی را تشکیل داده است.
وی اظهار کرد: کمیته تبلیغات و فرهنگی و تزئینات با محوریت شهرداری شهرضا در راستای اطلاع‌رسانی به مردم و حضور پرشکوه‌تر مردم نسبت به سال‌های قبل و ارسال پیامک فعالیت می‌کند.
صالحپور گفت: کمیته اطلاع‌رسانی به محوریت دفتر خبر، کمیته امنیتی به محوریت دفتر سیاسی فرمانداری تشکیل شده است.
وی تصریح کرد: از سازمان اتوبوسرانی درخواست داریم نسبت به جابجایی مردم در سطح شهر، روستاها، گروه ۲۲ توپخانه و حوزه مدینه العلم اقدام کند.

به گزارش شهرضانیوز، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان شهرضا در آخرین جمعه ماه رمضان از ساعت ۱۱ صبح با اجتماع مردم از مسیر میدان تاسوعا آغاز و به سمت چهارراه شهرداری- میدان حر و تجمع نهایی در میدان شهدا با سخنرانی عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.