سرویس: دین و اندیشه ۲۰:۰۱ - شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳

مدل معروف مجله غیراخلاقی PlayBoy مسلمان شد/ عکس

Felixia Yeap مدل معروف مجله پلی بوی در کشور مالزی که تصاویر نامطلوب زیادی از تحت عنوان این مجله به انتشار رسیده بود رسما مسلمان بودن خودش را اعلام کرد.

این مدل ۲۹ ساله که مدت زیادی است برای معروف ترین برندهای لباس زنانه مخصوصا در شرق آسیا فعالیت دارد در روز پنجم رمضان رسما مسلمان شدن خودش را اعلام کرد.

Raisyyah-Rania-Yeap-2

وی در توئیتر خویش که نزدیک به ۹۰۰ هزار دنبال کننده دارد اینگونه نوشت : من سعی کردم به دنبال حقیقت باشم و در ابتدا با بودایی و سپس با مسیحیت اشنا شدم اما هیچکدام از این دو مذهب نتوانستند قلب مرا به خدا نزدیک تر کنند تا اینکه با اسلام اشنا شدم و فهمیدم این همان چیزی است که میخواستم.

وی سپس اعلام میکند که رسما نامش را به راضیه (Raisyyah Rania Yeap) تغییر داده است ؛ وی به همین علت صفحه قبلی خود در فیسبوک را حذف و صفحه جدیدی با نام اسلامی خود ایجاد کرده است.

این مدل تازه مسلمان شده همچنین در تازه ترین توئیت خود نوشت : امروز یک روز تاریخی برای من است. انگار دوباره متولد شده ام. تولد من هم از امروز روز ۵ رمضان خواهد بود و خوشحالم که در روز پنجشنبه افتاده است زیرا این روز موردعلاقه حضرت محمد(ص) است.

او اکنون سعی میکند تا کار خود را ادامه دهد اما تمام تمرکز خود را بر روی مدلینگ اسلامی! قرار داده است و جدیدترین مدل های حجاب با تصاویر وی در دنیا منتشر میشود.

Raisyyah-Rania-Yeap-1 Raisyyah-Rania-Yeap-3

منبع: ظهور ۱۲

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.