سرویس: اخبار شهرضا ۱۴:۵۲ - چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳

سایت اتاق اصناف شهرضا راه اندازی شد

رئیس اتاق اصناف شهرضا گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان سایت اتاق اصناف شهرضا راه اندازی شد.

رئیس اتاق اصناف شهرضا در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز از راه اندازی سایت اتاق اصناف این شهرستان خبرداد و گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و در جهت احقاق حقوق شهروندان سایت اصناف شهرضا برای جلوگیری ازاجحاف درحق شهروندان راه اندازی شد.
سبزواری با اشاره به اینکه مردم شهرضا می‌توانند با مراجعه به سایت اصناف نرخ‌ها را مشاهده کنند افزود: مردم با مراجعه به این سایت می توانند از کلیه نرخ های مصوب شده کمیسیون نظارت و نرخ های موجود در شهرستان آگاه شوند.
وی با اشاره به اینکه به منظور کنترل و تثبیت قیمت ها و نظارت بر کیفیت کالا، بازرسی‌های اتاق اصناف در ماه مبارک رمضان تشدید شده است اضافه کرد: تعداد بازرسان اتاق اصناف در ماه مبارک رمضان برای بازرسی بهتر و بیشتر در بازار از ۵ نفر به ۹ نفر افزایش پیدا کرد.
سبزواری افزود: درماه مبارک رمضان با همکاری اتحادیه قنادان، اتحادیه صنف خواربار فروشان و عمده فروشان مواد غذایی و سوپرمارکت ها و لبنیات، بازرسی های ویژه ای بر این اصناف می شود.
رئیس اتاق اصناف گفت: در صورت تخلف از سوی فروشندگان در هر صنف، پرونده آنها به اداره تعزیرات حکومتی ارسال و متعاقبا حکم صادر می شود.
وی در پایان اضافه کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون از ۱۵۰ واحد صنفی بازرسی به عمل آمده که در این راستا ۲۳ اخطاریه صادر و متخلفان به پرداخت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال جریمه محکوم شده اند.

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “سایت اتاق اصناف شهرضا راه اندازی شد”

  1. رضا گفت:

    چرا هرچی تو گوگل سرچ میکنیم نیست؟

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.