شهرضا نیوز

مهم ترین سلاح دشمن در جنگ نرم ماهواره است

کدخبر: 44129
۱۳۹۳/۰۴/۱۴ در ساعت ۰۹:۲۰

به گزارش شهرضانیوز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در همایش توجیهی ائمه جماعات و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج شهرضا که بمنظور تبیین آسیب های ماهواره برگزار شد اظهار کرد: حفظ و نگهداری انقلاب اسلامی که به همت حضرت امام خمینی(ره) و با عنایت خداوند به ما ارزانی داشته شده است به عنوان یک مأموریت بسیار مهم به ویژه برعهده روحانیون، طلاب و ائمه جماعات در مساجد است.
سرهنگ داستانی با اشاره به اینکه امروزدشمن درکمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است افزود: دشمنان در ۸ سال دفاع مقدس با شکست مواجه شدند و امروز دشمن برای تضعیف این نظام با هر عنوان و روشی که به ذهنشان برسد ایستاده است.
وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان اسلام بر این واقف شده اند که دیگر با امکانات نظامی نمی توانند با ایران مقابله کنند اضافه کرد: دشمن وقتی دید نمی تواند با جنگ سخت ایران را متوقف کند، وارد حوزه جنگ نرم شد و ماهواره را به میان خانواده های ایرانی آورد.
سرهنگ داستانی با اشاره به اینکه در حال حاضر مهم ترین سلاح دشمن ماهواره است گفت: خیلی از افراد با گرایش های مذهبی به خاطر فشار خانواده مجبور شدند ماهواره را به خانه خود بیاورند.
وی با اشاره به اینکه محتوای برنامه های ماهواره ای عمدتا ضدیت با دین، اخلاق، معنویت، فرهنگ اصیل اسلامی، انقلاب، امام خمینی(ره)، شهید، حجاب، غیرت، خانواده و هر آنچه که ما حریم می دانیم است افزود: امروزه خانواده ها و به خصوص جوانان ما به آگاهی بیشتر در خصوص آسیب های ماهواره در جامعه نیاز دارند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با اشاره به اینکه امروزه دشمن از راه فرهنگ برای مقابله با ایران اسلامی وارد عرصه شده است و انقلاب اسلامی نیاز مبرم به هوشیاری مسئولان دارد از روحانیون خواست تا در این موضوع مشارکت فعال داشته باشند و آسیب ها و خطرات آن را به جامعه انتقال دهند.

2 1