سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۳۸ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

جهان اسلام باید بر علیه وهابیت متحد شود

امام جمعه شهرضا گفت: جبهه ددمنش وهابیت با اعمال شنیع خود قلب اسلام را نشانه رفته است. یه گزارش نسل بیدار به نقل از ایمنا، حجت الاسلام یعقوبی در خطبه های نماز جمعه شهرضا اظهار داشت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند بایستی بر علیه این گروه سفاک وارد عمل شد و با آن علنا […]

254512564145امام جمعه شهرضا گفت: جبهه ددمنش وهابیت با اعمال شنیع خود قلب اسلام را نشانه رفته است.

یه گزارش نسل بیدار به نقل از ایمنا، حجت الاسلام یعقوبی در خطبه های نماز جمعه شهرضا اظهار داشت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند بایستی بر علیه این گروه سفاک وارد عمل شد و با آن علنا مبارزه کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: واقعه تخریب مزار مطهر حجر بن عدی و هتک حرمت مزار شریف جعفر طیار نشانه اسلام ستیزی این گروه است که بیش از پیش موجب رسوایی این گروه منحط شده است.
نماینده ولی فقیه در شهرستان شهرضا ضمن تجلیل از مقام شامخ معلم و استاد علامه مطهری گفت: ایشان سردمدار پیوند حوزه و دانشگاه در دهه های معاصر است که از این طریق توانست خدمات شایانی به اسلام و ایران بکند.
حجت الاسلام یعقوبی ضمن دعوت از اقشار مردم برای حضور در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری بیان داشت: به تصریح مقام معظم رهبری انتخابات ریاست جمهوری نباید باعث کمرنگ شدن انتخابات شوراهای اسلامی شود.
حجت الاسلام یعقوبی همجنین ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای گمنام ابراز امیدواری کرد در اینده نزدیک با پایان یافتن عملیات ساخت مصلای نماز جمعه شهرضا بهره برداری از این مکان اغاز شود.
ورود بدون کنکور به دانشگاه نشانه بی سوادی است
امام جمعه شهرستان شهرضا در اعتراض به روند جدید پذیرش دانشجو بیان داشت: دانشگاه در کشور نماد پیشرفت و دانش است و ورود بدون کنکور به دانشگاه نشانه بیسوادی است.
حجت الاسلام یعقوبی در ادامه افزود: دانشگاه بایستی به تربیت استعدادهای نسل جوان اقدام کند تا پیشرفت اتیه کشورمان تضمین شود.
وی تصریح کرد: در تربیت نسل جوان و دانشگاهی دو عنصر اساسی باید مد نظر قرار گیرد اول علم پژوهی و دوم تهذیب روحی مذهبی و اگر تمامی شاخه های علوم در مسیر مذهب پیش برود می توانند سازنده باشند.
نماینده  ولی فقیه در شهرستان شهرضا ضمن اشاره به لزوم نزدیکی حوزه و دانشگاه گفت: امام راحل(ره) همواره خطر دوری حوزه دانشگاه را گوشزد می فرمودند و این مسئله را از دسایس استعمار می دانستند.
حجت الاسلام یعقوبی افزود: از طلایه داران پیوند حوزه و دانشگاه علامه بزرگوار مطهری بودند که با درک درست از مقتضیات زمان ولزوم تربیت دینی نسل دانشگاهی از حوزه وارد دانشگاه شدند و به تهذیب روحی نسل جوان آن روز پرداختند.
وی گفت: علامه مطهری با نگارش مقاله در دفاع از کتاب برزگ الغدیر مرحوم علامه امینی در دانشگاه زمینه پیوند بیشتراین دو نهاد علمی را فراهم کرد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.