سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۳۴ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

تکریم امام خمینی (ره)، تکریم همه خوبی هاست

فرماندار شهرستان شهرضا گفت : تکریم امام خمینی (ره) تکریم همه خوبی ها و ارزش های والای انسانی و الهی است. ˈ سیدمحمدباقر محمدیˈ در اولین جلسه ستاد بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در این شهرستان افزود: گرامیداشت این مراسم به نوعی توجه به آرمان ها و اهداف مقدس اسلام، نظام […]

IMG_0500فرماندار شهرستان شهرضا گفت : تکریم امام خمینی (ره) تکریم همه خوبی ها و ارزش های والای انسانی و الهی است.

ˈ سیدمحمدباقر محمدیˈ در اولین جلسه ستاد بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در این شهرستان افزود: گرامیداشت این مراسم به نوعی توجه به آرمان ها و اهداف مقدس اسلام، نظام و انقلاب است.
وی تصریح کرد: ایران اکنون پرچمدار عدالت، آزادی خواهی و به نوعی الگویی برای سایر ملت های مسلمان و آزادی خواه به شمار می آید که این شرایط به برکت وجود معمار کبیر انقلاب اسلامی بود.
فرماندار شهرضا گفت: این مرد الهی ثابت کرد تا مرز عصمت رفتن در قرن حاضر هم امکان پذیر است.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) بزرگترین شخصیت دینی و سیاسی قرن حاضر است، افزود : ایشان با حرکت عظیم خود بشریت را از خواب غفلت بیدار کردند و به اسلام حیاتی مجدد بخشیدند.
وی تاکید کرد: امام خمینی(ره) استکبار را به گونه ای به جهانیان معرفی کردند که اکنون فجایع و جنایت های حکومت های ظالم بر کسی پوشیده نیست.
محمدی مشاهده تحولاتی مانند بیداری اسلامی، سقوط دیکتاتورها، خواری و خفت استکبار و پیشرفت علوم و تکنولوژی در سطح دنیا را از برکت وجود رهبر کبیر انقلاب اسلامی بیان کرد.
وی اظهارکرد: بزرگداشت چنین مناسبت های ملی و مذهبی و همچنین پاسداشت انقلاب اسلامی بطور قطع توطئه های دشمنان را خنثی می کند.
فرماندار شهرضا افزود: حضور هرچه بیشتر مردم در مرقد مطهر امام(ره) در سالگرد رحلت ایشان به نوعی تجدید میثاق با ایشان، شهدا و آرمان ها انقلاب و اسلام است.
وی گفت: امسال آیین بزرگداشت ارتحال امام راحل با توجه به نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری از حساسیت بیشتری برخوردار است.
محمدی تاکید کرد : امسال در بیست و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی دو هزار نفر در قالب ۶۰ دستگاه اتوبوس از شهرستان شهرضا به مرقد مطهر امام اعزام خواهند شد و همه ادارات همکاری لازم را برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم انجام خواهند داد.
فرماندار شهرضا تصریح کرد : تلاش های دستگاه های اجرایی به نحوی تدبیر شود که در نقاط مختلف شهرستان مانند مساجد، حسینیه ها، مراکز فرهنگی و دانشگاهی نیز برنامه های خاص آفتاب انقلاب برگزار شود.
وی افزود : تبیین شخصیت امام(ره) بخصوص برای نسل جوان و نوجوان یک تکلیف است.
در این جلسه بر فضاسازی مناسب شهر و روستا از سوی شهرداری ها و دهیاری ها و انجام ویژه برنامه های این ایام تاکید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.