سرویس: ورزشی ۰۰:۵۷ - یکشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۲

به بازیکنانی که در مسابقه آخر تیم ملی بودند پاداش تعلق می‌گیرد

کفاشیان:کی‌روش اجازه دهد پاداشش را اعلام می‌کنم/کار شرکت هواپیمایی آسمان ارزشمند بود

به گزارش نسل بیدار، علی کفاشیان در پایان جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، گفت: جلسه خوبی برگزار کردیم و هفت هشت مورد مطرح شد و برنامه کی‌روش مورد بررسی قرار گرفت. وی در پاسخ به این سؤال که علت برکناری مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان چه بود، گفت: علت آن را نمی‌دانم اما کار ملی ارزشمندی […]

به گزارش نسل بیدار، علی کفاشیان در پایان جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، گفت: جلسه خوبی برگزار کردیم و هفت هشت مورد مطرح شد و برنامه کی‌روش مورد بررسی قرار گرفت.

وی در پاسخ به این سؤال که علت برکناری مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان چه بود، گفت: علت آن را نمی‌دانم اما کار ملی ارزشمندی بود و باید تشکر کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه عده‌ای به پاداش‌هایی که از سوی رئیس جمهور به بازیکنان پرداخت شد، انتقاد کردند و عنوان شد که این پاداش‌ها میلیاردی است، گفت: من درخواستی نکردم به من هم چیزی ندادند. فدراسیون فوتبال ضوابط معینی دارد و برای پیروزی در هر مسابقه داخلی و خارجی مبلغ معینی را به بازیکنان پرداخت می‌کند.

کفاشیان درباره اینکه آیا به رحمتی و دژاگه هم پاداش رئیس جمهور تعلق می‌گیرد، گفت:‌ تنها به بازیکنانی که در مسابقه آخر حضور داشتند، این پاداش تعلق می‌گیرد.

وی در خصوص اینکه آیا میزان پاداش کی‌روش را اعلام می‌کند، گفت‌: ابتدا با او صحبت می‌کنم و اگر اجازه داد پاداشش را اعلام خواهم کرد.

منبع : فارس

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.