سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۵۷ - پنج شنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۳

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري اصفهان

فعالیت احزاب سیاسی دارای مجوز دراستان وشهرستان آزاد است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: فعالیت احزاب سیاسی دارای مجوز در استان و شهرستان آزاد است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان امروز صبح در حاشیه جلسه شورای تامین شهرستان شهرضا در گفتگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به اثرات منفی اعتیاد درجامعه گفت: ریشه ی بسیاری ازجرایم مواد مخدر است و نیاز است دستگاه های اجرایی با استفاده از ظرفیت ها نسبت به موضوع اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه باموضوع پیشگیری از اعتیاد اقدام نمایند.

رسول یاحی با اشاره به اینکه در حوزه ی پیشگیری اولیه از اعتیاد باید به طور جدی تلاش نمود تا بتوان از آلوده شدن افراد به مواد مخدر جلوگیری کرد افزود: در راستای سیاست های ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، دستگاه ها باید نسبت به اجتماعی کردن موضوع مبارزه با مواد مخدر در استان و ضرورت آگاه سازی خانواده ها و کاهش آسیب در محیط های کاری اقدام نمایند.

وی بااشاره به اینکه فعالیت احزاب سیاسی دارای مجوز در استان و شهرستان آزاد است اضافه کرد: فعالیت احزاب سیاسی در چارچوب منافع و امنیت ملی موجب نشاط سیاسی در جامعه می شود و به کلیه فرمانداران دستورات لازم در خصوص اجازه فعالیت و سخنرانی به این گروه ها داده شده است.
یاحی با بیان محورهای فعالیت های سیاسی استان اصفهان گفت: این فعالیت ها در چارچوب اخلاق ، نشاط سیاسی، اشتغال و مساعدت در حل مشکلات کلان استان از قبیل آلودگی ، خشکسالی، بستر سازی جهت سرمایه گذاری تبیین شده است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.