سرویس: اخبار شهرضا ۱۲:۲۳ - سه شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۳

رئیس اتاق اصناف شهرضا:

انتقال مشاغل مزاحم شهرضا تا پایان مرداد به شهرک امیرکبیر

رئیس اتاق اصناف شهرضا گفت: شغل‌های مزاحم درب و پنجره‌ساز، آهن فروش و سنگ‌فروشان را که مزاحمت‌های بسیاری برای مردم ایجاد کرده‌اند تا مردادماه ۹۳ به شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر انتقال دهیم.

به گزارش شهرضانیوز، ابراهیم سبزواری در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان شهرضا اظهار کرد: انتقال مشاغل مزاحم به شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر چند سالی است که در شهرضا مطرح شده است.
وی افزود: با شهردار شهرضا مذاکراتی صورت گرفته که مشاغل مزاحم را در فاز ۱ و ۲ ساماندهی کنیم، فاز ۳ و ۴ این شهرک بدون امکانات زیرساختی راه‌اندازی شده است بنابراین نمی‌توانیم مشاغل مزاحم را به این دو فاز هدایت کنیم.
رئیس اتاق اصناف شهرضا بیان کرد: وردی شهرک امیرکبیر استاندارد نیست و باید قبل از ترمینال کامیونداران پل زیرگذر زده شود تا امنیت جانی افراد تأمین شود.
وی گفت: یکی دیگر از مشکلات مهم این شهرک نبود گشت انتظامی و نیروهای بسیج است که اموال کسبه در این مکان امنیت ندارد و باید بسیج حضور فعال داشته باشد.
سبزواری خاطرنشان کرد: در بعضی از مناطق شهر شاهد وضعیت خوبی از مشاغل مزاحم نیستیم و مردم انتظار دارند که این مناطق ساماندهی و برخی از مشکلات و گرفتاری‌های ناشی از فعالیت مشاغل مزاحم شهری مرتفع شود.
وی افزود: وجود مشاغل مزاحم شهری در محدوده شهر موجب بروز برخی از مسائل و مشکلات می‌شود و با توجه به اینکه زمینی برای انتقال این واحد ها اختصاص داده شده است شهرداری باید کار انتقال و ساماندهی این مشاغل را در اولویت کاری خود قرار دهد.
رئیس اتاق اصناف شهرضا گفت: درصدد هستیم شغل‌های مزاحم درب و پنجره‌ساز، آهن فروش و سنگ‌فروشان را که مزاحمت‌های بسیاری برای مردم ایجاد کرده‌اند تا مردادماه ۹۳ به شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر انتقال دهیم.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.