سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۲۹ - پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

رئیس شورای تبلیغات اسلامی شهرضا:

شهید بهشتی به دلیل اندیشه روشنگرانه مورد غضب دشمن بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا گفت: شهید دکتر بهشتی به دلیل تفکرات ارزشی و روشنفکرانه خود در هدایت افکار و اندیشه جامعه به سمت حقایق، مورد غضب دشمنان و تروریست‌های کوردل قرار گرفت.

به گزارش شهرضانیوز، روح‌الله صالحپور پیش از ظهر امروز در ستاد گرامی‌داشت هفتم تیر اظهار کرد: واقعه هفتم تیر نمادی از فتنه انگیری در نظام جمهوری اسلامی ایران به دست تروریست ها است، کشورهایی که داعیه بشر دوستانه دارند و اینگونه فجایع را در کشورهای مخلتف رقم می زنند.
وی افزود: ۷ تیر فرصتی است که باید از آن به نحو مطلوب استفاده شود و نباید تنها به برگزاری مراسمات بسنده کنیم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا با تاکید براینکه فاجعه ۷ تیر اوج عداوت استکبار نسبت به انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: این حادثه باید برای جامعه تبیین شود چرا که خصومت استکبار مربوط به دیروز و امروز نیست.
وی با بیان اینکه پرداختن به ریشه های بنیادین نظام دینی و خدشه ناپذیر بودن آن را از دیگر موضوعات مهمی دانست که باید به آن پرداخته شود، گفت: پس از حادثه ۷ تیر دوستداران و دلسوزان نظام در آن شرایط نشان دادند که بحث قانونگذاری نظام دینی متوقف نشد.
صالحپور آشنایی جامعه با بسترهای شکل گیری واقعه هفت تیر و اهمیت آگاهی از این موضوع و استمرار ارزش های مستتر آن که باعث رسوایی و برملا شدن فتنه ها شد را مهم ترین هدف در برگزاری این مراسم عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه شهید بهشتی یک شخصیت کم‌نظیر و ارزشمند برای نظام اسلامی بود، خاطرنشان کرد: شهید بهشتی مظهر عدالت و حقانیت بود و در زمان حیات خود مظلومانه زیست و مانند خاری در چشم دشمنان نظام و اسلام بود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا با اشاره به برنامه‌های ستاد هفتم تیر در شهرضا تصریح کرد: دیدار از زندان شهرضا، دیدار از خانواده شهدا، دیدار و سرکشی از حضرت آیت‌الله نجفی شهید زنده ۷ تیر، دعای کمیل و سخنرانی در آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) از جمله برنامه‌های ستاد گرامیداشت ۷ تیر است.
وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم به مناسبت ۷ تیرماه نمایشگاهی از زندگی‌نامه آیت الله بهشتی، عکس و پوستر در شهرضا برگزار کنیم.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.