سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۶:۱۹ - سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

ده‌ها کشته در انفجارهای زنجیره‌ای عراق

انفجار صبح امروز هفت خودروی بمب‌گذاری شده در بغداد و بصره، ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشته است. به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه خبری «السومریه نیوز» نوشت: علاوه بر انفجار صبح امروز دو خودروی بمب‌گذاری شده در بصره، ۳ خودروی بمب‌گذاری شده نیز در مناطق مختلف بغداد منفجر شد.بر اساس این گزارش […]

327768_722انفجار صبح امروز هفت خودروی بمب‌گذاری شده در بغداد و بصره، ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشته است.

به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه خبری «السومریه نیوز» نوشت: علاوه بر انفجار صبح امروز دو خودروی بمب‌گذاری شده در بصره، ۳ خودروی بمب‌گذاری شده نیز در مناطق مختلف بغداد منفجر شد.بر اساس این گزارش این سه خودرو در مناطق «الشعله»، «الکمالیه» و «الزعفرانیه» منفجر شده‌اند اما هنوز درباره شمار دقیق قربانیان این انفجار خبری در دست نیست.پایگاه خبری «اسکای نیوز» اعلام کرد که انفجارهای امروز بغداد ۱۶ کشته و ده‌ها زخمی داشته است.

از سوی دیگر، برخی منابع نیز از انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در منطقه «کاظمیه» در شمال شرق بغداد خبر دادند اما تاکید کردند که این انفجار هیچ قربانی به همراه نداشته است.

انفجارها صبح امروز در بصره، نیز تاکنون ۵۷ کشته و زخمی به همراه داشته است و السومریه نیوز اعلام کرد که شمار قربانیان انفجارهای بصره ۷ کشته و ۳۷ زخمی است اما برخی منابع از کشته شدن ۹ نفر خبر می دهند.

از سوی دیگر گفته می‌شود که ۳ انفجار دیگر در پل «دیالی» و دو محله «الرساله» و «المعالف» در بغداد روی داده که هنوز جزئیاتی درباره آن منتشر نشده است. اما گفته می‌شود در انفجار پل دیالی، یک نفر کشته و ۸ تن زخمی شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.