سرویس: ورزشی ۱۶:۱۴ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

رقم قرارداد فاش شد/ توافق ۱/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی دایی با پرسپولیس

دایی که در اولین فصل حضورش در راه آهن با مدیریت محمد حسن انصاری فر مبلغی حدود ۷۵۰ ملیون تومان قرار داد بست، در سال دوم و با مالکان جدید راه آهن به توافق یک میلیارد دویست میلیون تومانی رسید. سوال اینجا است حالا که او با پرسپولیسی ها به توافق نسبی رسیده چه مبلغی […]

دایی که در اولین فصل حضورش در راه آهن با مدیریت محمد حسن انصاری فر مبلغی حدود ۷۵۰ ملیون تومان قرار داد بست، در سال دوم و با مالکان جدید راه آهن به توافق یک میلیارد دویست میلیون تومانی رسید. سوال اینجا است حالا که او با پرسپولیسی ها به توافق نسبی رسیده چه مبلغی را برای سرمربیگری فصل آینده این تیم پیشنهاد داده است؟

166355_396 علی دایی اگر چه هنوز در تهران است و قرار است یکشنبه شب ( امشب) تهران را ترک کند اما هنوز به صورت مستقیم نشستی را با مسئولان باشگاه پرسپولیس و به خصوص محمد رویانیان برگزار نکرده است.

 توافقات او تا به امروز یا به صورت تلفنی بوده و یا از طریق بهمن دهقان نماینده تام الاختیار او انجام شده است. به طوریکه بهمن دهقان امروز بعد از ظهر هم جلسه ای با رویانیان برگزار کرد و شرط و شروط باشگاه و علی دایی برای همکاری دراین جلسه رد و بدل شد.

اما مهمترین نکته ای که در این میان وجود دارد رقم قرارداد علی دایی با سرخ پوشان است. دایی که در اولین فصل حضورش در راه آهن با مدیریت محمد حسن انصاری فر  مبلغی حدود ۷۵۰ ملیون تومان قرار داد بست، در سال دوم و با مالکان جدید راه آهن به توافق یک میلیارد دویست میلیون تومانی رسید. سوال اینجا است حالا که او با پرسپولیسی ها به توافق نسبی رسیده چه مبلغی را برای سرمربیگری فصل آینده این تیم پیشنهاد داده است؟

برخی شایعات حاکی از آن است که بین او و باشگاه پرسپولیس توافق یک میلیارد و پانصد میلیون تومانی حاصل شده است.

خبری که البته نه دایی و اطرافیانش آن را رسما تایید کرده اند و نه مسئولان باشگاه پرسپولیس!

حال باید منتظر بود و دید که طی چند روز آینده رقم پیشنهادی دایی به سرخ پوشان همین مبلغ بوده یا با مبالغ دیگری به توافق طرفین رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.