سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۴۱ - یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳

احداث ساختمان جدید آموزشکده خوارزمی دختران شهرضا بهترین راه حل برای حل مشکل آنهاست

در جلسه ای با حضور فرماندار، رئیس آموزشکده خوارزمی، نماینده آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان شهرضا ضمن بازدید از امکانات و خدمات، مشکلات آموزشکده خوارزمی دختران شهرضا بررسی شد.

به گزارش شهرضانیوز، مریم عموهادی رئیس آموزشکده خوارزمی دختران شهرضا در این جلسه کمبود و جدا بودن فضای فیزیکی آموزشی و کارگاهی، فرسوده بودن فضای ساختمانی موجود، کمبود فضای خوابگاهی، نامناسب بودن موقعیت جغرافیایی آموزشکده با توجه به شرایط سنی دانشجویان دختر، کمبود نیروی انسانی در بخش اداری و آموزشی و مشکلات ناشی از مدیریت رفت و آمد دانشجویان در مسیر بین فضای آموزشی و کارگاهی را از مهمترین مشکلات این آموزشکده عنوان کرد.
فرماندار شهرضا نیز دراین جلسه شهرضا را م‍‍ه‍د ‌ع‍ل‍م‌ و‌ ادب‌ و ش‍‍ه‍ر‌ی‌ د‌ان‍ش‍گ‍‍ا‌ه‍‍ی‌ عنوان کرد و گفت: ‌ار‌ای‍ه‌ خ‍دم‍‍ات‌ رف‍‍ا‌ه‍‍ی‌ و ‌ام‍ن‍ی‍ت‍‍ی‌ ب‍ر‌ا‌ی‌ د‌ان‍ش‍ج‍وی‍‍ان‌ ضروری است.
عقدایی بااشاره به جایگاه ویژه شهرضا بعنوان پرورش نیروی انسانی مستعد و نخبه، توجه به دانشکده خوارزمی دختران را گامی ارزشمند برای توسعه شهرستان شهرضا عنوان کرد و افزود: هر چه بر مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی بیشتر توجه شود سرمایه گذاری دراز مدتی است که در قسمت های مختلف شهرستان صورت می پذیرد.
وی با اشاره به اینکه این آموزشکده یکی از آموزشکده های مؤثر در تربیت و آموزش دانشجویان و هنرجویان است گفت: احداث ساختمان و یا اختصاص محل جدید برای آموزشکده خوارزمی دختران این شهرستان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور، نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، آموزش و پرورش و فرمانداری شهرستان بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات این آموزشکده است.
گفتنی است ۶۰۰ نفر دانشجو در ۴ رشته حسابداری ، مدیریت خانواده، گرافیک دستی و رایانه در مقطع کاردانی در آموزشکده خوارزمی دختران شهرضا مشغول تحصیل هستند.

دانشکده-خوارزمی-دختران-شهرضا دانشکده-خوارزمی-دختران-شهرضا-1 دانشکده-خوارزمی-دختران-شهرضا-2 دانشکده-خوارزمی-دختران-شهرضا-3 دانشکده-خوارزمی-دختران-شهرضا-4 دانشکده-خوارزمی-دختران-شهرضا-5

همچنین بخوانید:

8 دیدگاه برای “احداث ساختمان جدید آموزشکده خوارزمی دختران شهرضا بهترین راه حل برای حل مشکل آنهاست”

  1. دانشجو گفت:

    سلام ای کاش از وضع حال کارمندان دانشکده خوارزمی آنهم با توجه به مستندات حراست گزارشی تهیه می کردید به دانشجویان سر می زدید و ببینید آین آقای ….چه کرده است آن وقت میدیدید که مردم شهر با این آقا چه می کردند.

  2. دانشجو گفت:

    این دانشگاه محیطى کوچک و قدیمى دارد.حتى محلى براى استراحت دانشجویان ندارد

  3. با عرض سلام و خسته نباشی .. دانشکده فنی دختران شهرضا واقعا فرسوده شده و ساختمان این دانشکده کلاس ها و حتی وضعیت صندلی ها و تخته ها واسه دانشجو مناسب نیست و شبیه یک دبستان پسرانه است از مسعولان خواهشمندم ب این نکات توجه داشته باشن ما حتی یه سالن برای غذا خوردن نداریم یا یک تریا برای استراحت کردن این مشکلات کمی نیست حیاط دانشکده یک صندلی مناسب برای نشستن نداره

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.