سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۳۵ - سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳

به مناسبت گرامی‌داشت روز جانباز

از دو جانباز دوران دفاع مقدس در شهرضا دیدار و تجلیل شد

به مناسبت گرامی‌داشت روز جانباز و به منظور ارج نهادن بر یاد و خاطره جوانمردی‌‌ها رزمندگان غیور اسلام جمعی از مسئولان شهرستان شهرضا با جانبازان عطایی و شاه نظری و خانواده های آنان دیدار کردند.

به گزارش شهرضانیوز، این دیدار با حضور فرماندار، بخشدار، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج، نیروی انتظامی و گروه ۲۲ توپخانه ارتش و جمعی از مسئولان شهرستان شهرضا انجام شد.
در این مراسم از سرهنگ بازنشسته حسن عطایی جانباز ۵۰ درصد ارتش و نیز محمدرضا شاه نظری جانباز ۸۳ درصد نیروی انتظامی دیدار و با اهدای هدایایی تجلیل شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در این دیدار با تجلیل از فداکاری‌های جانبازان و ایثارگران، خود را مدیون آنها دانست و تاکید کرد: امنیت و آرامش امروز ما مرهون فداکاری تمامی ایثارگرانی است که با جانفشانی‌های خود، امنیت و ثبات امروز ما را فراهم کرده‌اند.
سرهنگ داستانی ازجانبازان به عنوان شاهدان زنده و سند عزت، افتخار و جاودانگی ملت بزرگ ایران یاد کرد وافزود: جانبازان دردوران دفاع مقدس باحضور در جبهه های حق علیه باطل و در دفاع از انقلاب و اسلام از هستی خود گذشتند و امروز باحضور پر رنگ در عرصه های مختلف در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی دارند.
وی اضافه کرد: جانبازان تجسم عینی ایثار و از خود گذشتگی هستند و با تأسی از سیره عملی علمدار دشت کربلا، حضرت قمر بنی هاشم(ع)، عشق و وفاداری خود را به آرمان های نظام و امام راحل به نمایش گذاشتند.
سرهنگ داستانی با اشاره به جایگاه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در جامعه اسلامی گفت: تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه تک تک آحاد جامعه است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

روز-جانباز-شهرضا
روز-جانباز-شهرضا-2 روز-جانباز-شهرضا-3 روز-جانباز-شهرضا-4 روز-جانباز-شهرضا-5 روز-جانباز-شهرضا-6 روز-جانباز-شهرضا-7 روز-جانباز-شهرضا-8 روز-جانباز-شهرضا-9
روز-جانباز-شهرضا-11 روز-جانباز-شهرضا-12 روز-جانباز-شهرضا-13 روز-جانباز-شهرضا-14 روز-جانباز-شهرضا-15

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.