سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۱۱ - یکشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۳

رئیس سازمان تاکسیرانی شهرضا:

مجوز تاکسی بانوان در ۴ نقطه شهر داده می‌شود

رئیس سازمان تاکسیرانی شهرضا گفت: در ۴ نقطه شهر ۴ تاکسی تلفنی بانوان پروانه می‌دهیم که از نظر مکان، امنیت مورد نظر و ترافیک مناسب باشد.

به گزارش شهرضانیوز، اکبر بهارلو در شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهرضا اظهار کرد: باید در شهرضا برای هر شغلی ابتدا مجوز آن گرفته شود، باید مجوز گرفتن در شهرضا فرهنگ شود.
وی افزود: وقتی فردی برای یک شغل مجوز می‌گیرد یعنی شرایط لازم برای آن شغل را دارد و قوانین و ضوابط آن شغل را قبول می‌کند، بیشترین وقت مسئولان را کسانی می‌گیرند که بدون مجوز، شغلی را ایجاد کرده‌اند.
رئیس سازمان تاکسیرانی شهرضا گفت: کسانی که مجوز ندارند ضوابط شغل را نمی‌دانند بنابراین وقتی آگاهی ندارند و تذکر می‌دهیم اعتراض می‌کنند.
وی تصریح کرد: در این شهر سرنوشت تمام دانش آموزان اداره آموزش و پرورش در حمل و نقل سرویس مدارس به کسانی بستگی دارد که مجوز قانونی گرفتند.
بهارلو گفت: متأسفانه ۶ سرویس مدارس در این شهر داریم که بدون مجوز فعالیت می‌کنند و درصدد ساماندهی آنها هستیم.
وی با اشاره به اینکه تعدادی در شهرضا برای دایر کردن تاکسی تلفنی بانوان درخواست داده‌اند، بیان کرد: تاکسی تلفنی بانوان شرایط خاص خودش را دارد، خیلی ها راغب هستند خانواده خود را با سرویس بانوان جابه جا کنند.
رئیس سازمان تاکسیرانی شهرضا با اشاره به اینکه تاکسی تلفنی بانوان محدوده کاری ۶ تا ۱۰ شب دارند، افزود: جا و مکان تاکسی بانوان از نظر امنیت شغلی باید تأمین شود.
وی گفت: گسترش راننده تاکسی بانوان در سطح شهر ضرورت داشته و باعث می‌شود آنها درآمدی برای خرج زندگی داشته و در راستای فضای اجتماعی و اخلاقی جامعه سالم‌سازی صورت می‌گیرد و مسافران از امنیت بیشتری برخوردار شوند.
بهارلو با بیان اینکه تاکسی سرویس بانوان برای تعدادی خانواده اشتغالزایی می‌کند، اظهار کرد: با وجود سرویس بانوان خانواده‌ها با امنیت بهتری اقدام به جابجایی مسافر می‌کنند.
وی گفت: تاکسی رانی برای راه افتادن تاکسی بانوان نهایت دقت و کنترل را در تأیید صلاحیت رانندگان، مدیر و منشی می‌کند و بعد از تأیید مجوز داده می‌شود.
رئیس سازمان تاکسیرانی شهرضا گفت: در ۴ نقطه شهر ۴ تاکسی تلفنی بانوان پروانه می‌دهیم که از نظر مکان، امنیت مورد نظر و ترافیک مناسب باشد.
وی بیان کرد: در همه کشورها وقتی می‌خواهند تاکسی بدهند اول آگهی می‌دهند تا افراد بر اساس قانون شرایط لازم را داشته باشند در ایران متأسفانه هر کس گواهینامه داشته باشد راننده تاکسی می‌شود.
بهارلو تصریح کرد: در تاکسی بانوان کسانی که بهترین شرایط احراز را داشته باشند انتخاب می‌کنیم.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.