سرویس: سیاسی ۱۵:۲۸ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

ضیافت شام یک عضو هیئت رئیسه مجلس در پدیده شاندیز + متن دعوت نامه

یک عضو هیئت رئیسه مجلس، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و همچنین اعضای ادوار این کمیسیون را دعوت کرده تا امشب شام در رستوران پدیده شاندیز گردهم آیند. گروه سیاسی ـ اخیرا برگزاری ضیافت شام در آستانه انتخابات ریاست جمهوری رونق پیدا کرده و برخی افراد به بهانه های مختلف عده ایی را به ضیافت شام […]

یک عضو هیئت رئیسه مجلس، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و همچنین اعضای ادوار این کمیسیون را دعوت کرده تا امشب شام در رستوران پدیده شاندیز گردهم آیند.

گروه سیاسی ـ اخیرا برگزاری ضیافت شام در آستانه انتخابات ریاست جمهوری رونق پیدا کرده و برخی افراد به بهانه های مختلف عده ایی را به ضیافت شام دعوت می کنند و در خلال آن مباحث انتخاباتی و حمایت از کاندیدای مد نظرشان را مطرح می کنند.

166422_682

در این همین راستا خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز، امروز یکشنبه در راهروهای مجلس شنید که یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس که عضو کمیسیون اجتماعی مجلس هم است، از اعضای فعلی و همچنین ادوار این کمیسیون خواسته تا امشب شام در رستوران پدیده شاندیز مهمان وی باشند.
متن این پیامک که برای نمایندگان عضو این کمیسیون ارسال شده و در اختیار خبرنگار ما قرار گرفت به شرح زیر است:
« با سلام. نشست مشترک کمیسیون اجتماعی ادوار مختلف روز یکشنبه ۹۲/۰۲/۲۹ ساعت هشت تا ۱۰ شب مجموعه پذیرایی پدیده شاندیز به دعوت دکتر … .
آدرس: میدان صنعت-بلوار فرحزادی-نرسیده به نیایش- خیابان شهید حافظی- مجموعه اریکه ایرانیان- رستوران پدیده شاندیز»

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.