سرویس: جامع ۱۴:۴۸ - سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

رهبری امسال به نمایشگاه کتاب نمی روند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری درباره علت عدم حضور معظم له در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: تراکم کارها و مسئولیت های ایشان وقتی برای این کار باقی نگذاشت.محمدباقر قالیباف شهردار تهران از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید به عمل آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا،  حجت الاسلام  و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) بازدید کرد.

وی که به همراه حجت الاسلام  و المسلمین پورمحمدی وزیر دادگستری در این نمایشگاه حضور یافته بود در سالن کارنامه  نشر از دوره سه جلدی کتاب «مفاهیم اجتماعی در قرآن مجید» که از سوی  موسسه بوستان کتاب منتشر شده بود، رونمایی کرد.
وی پس از این برنامه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره علت حضور نیافتن مقام معظم رهبری در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت:  تراکم کارها و مسئولینی های ایشان وقتی باقی نگذاشت.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه شما نزدیک ترین شخص به مقام معظم رهبری هستید، آیا خاطره ای از بازدید های ایشان از نمایشگاه کتاب تهران دارید؟ گفت:  چه کسی می داند نزدیکترین فرد به ایشان کیست. من یک خدمتگزار کوچک ایشان هستم.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری که در حال خروج از سالن یاس ( کارنامه نشر ایران در سال ۱۳۹۲) با خبرنگاران گفتگو می کرد درباره ارزیابی اش از نمایشگاه امسال کتاب تهران تنها به ذکر این جلمه بسنده کرد که: من سالن یاس را دیدم و یاس هم از اسمش معلوم است.
حجت الاسلام  محمدی گلپایگانی هم کانون بازدید از بخش ناشران عمومی (شبستان بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب  تهران) است.
شهردار تهران از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محمدباقر قالیباف شهردار تهران به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران دقایقی پیش به محل برپایی بزرگترین رویداد فرهنگی آمده و از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید به عمل آورد.

شهردار تهران پس از ورود به مصلای امام خمینی(ره) از سالن فرهنگسرای کتاب که توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برپا شده است بازدید به عمل آورد و در اواسط بازدید خود به خبرنگاران حاضر در سالن فرهنگسرای کتاب وعده مصاحبه پس از بازدید از این غرفه را داد که همراهان وی با برخوردی ناشایست خبرنگاران را از فرهنگسرای کتاب به خارج هدایت کردند.

گفتنی است بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۰ لغایت ۲۰ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.