سرویس: ورزشی ۲۳:۴۱ - یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

جدی گرفتن سخنان سخیف چوی تیم ملی را تضعیف می‌کند

جلالی: ایران به احتمال ۹۵ درصد به جام‌جهانی صعود می‌کند/پیروزی دور از دسترس نیست

مجید جلالی عصر امروز در حاشیه تمرین تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه تختی نیر اظهار داشت: تاکنون از لیگ یک میثم بائو، سعید دقیقی، علی کریمی، حامد لک و محسن دلیر را جذب تیم پرطرفدار تراکتورسازی کردیم. وی با یادآوری اینکه حضور این بازیکنان می‌تواند جذابیت بازی‌های تراکتورسازی را بالا ببرد، تصریح کرد: بنده معتقدم […]

مجید جلالی عصر امروز در حاشیه تمرین تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه تختی نیر اظهار داشت: تاکنون از لیگ یک میثم بائو، سعید دقیقی، علی کریمی، حامد لک و محسن دلیر را جذب تیم پرطرفدار تراکتورسازی کردیم.

وی با یادآوری اینکه حضور این بازیکنان می‌تواند جذابیت بازی‌های تراکتورسازی را بالا ببرد، تصریح کرد: بنده معتقدم تیم تراکتورسازی از تیم‌های پرطرفدار و همچنین با آتیه تیم کشورمان است که قطعاً امسال برای قهرمانی در لیگ آماده شده و با حریفان دیدار می‌کنیم.

جلالی خاطر نشان کرد: برای آمادگی تیم اردوی پنج روزه‌ای را در نیر، سرعین و اردبیل برپا کردیم که در این اردو بیشتر سعی می‌کنیم کارهای بدنی و تاکتیکی انجام دهیم.

این مسئول اضافه کرد: در حال رایزنی هستیم تا با یک تیم خوب استان اردبیل که در لیگ حضور دارد بازی دوستانه‌ای را انجام دهیم که هنوز برگزاری دیدار تدارکاتی با این تیم قطعی نشده است.

وی در مورد جذب علی کریمی و طرفداران بی‌شمار پرسپولیسی این بازیکن بیان کرد: علی کریمی از مفاخر فوتبال کشورمان است و ما افتخار می‌کنیم که امسال این بازیکن ارزشمند را جذب کردیم و قطعاً در اکثر مسابقات می‌تواند سطح فوتبال تراکتور و هواداران پرشور آن را ارتقا بخشد.

از کره امتیاز می‌گیریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه سخنان خود با بیان اینکه تیم ملی فوتبال ایران با شکست کره جنوبی می‌تواند جواز صعود به جام جهانی را بگیرد، ادامه داد: کشور ما ۹۵ درصد به جام جهانی صعود کرده و قطعاً بازیکنان ما با دست کم نگرفتن کره جنوبی می‌تواند این تیم را به مانند بازی با قطر شکست داده و صعودشان را به برزیل قطعی کنند.

جلالی گفت: اگر تیم ملی ما هوشمندانه و مطابق با آنچه که در قطر نشان داد در برابر تیم کره جنوبی بازی کند صعود این تیم به جام جهانی دور از دسترس نمی‌باشد.

وی افزود: با کیفیتی که از تیم ملی مشاهده کرده‌ایم ما در برابر کره جنوبی بسیار موفق عمل کرده و حریف را در خانه خود غافلگیر می‌کنیم.

جلالی در مورد اظهارات سرمربی تیم کره جنوبی تصریح کرد: سرمربی کره جنوبی با سخنان سخیف خود در حقیقت به شأن و شعور خود و تیمشان توهین کرده و ما زیاد نباید این موضوع را جدی گرفته و یا بخواهیم با درست شدن حاشیه تیم را تضعیف کنیم.

این کارشناس فوتبال اضافه کرد: تصور می‌کنم که کره جنوبی نسبت به سال‌های گذشته بازی‌های ضعیفی را انجام می‌دهد و معتقدم تیم ما که از قطر و لبنان با دو شیوه متفاوت عبور کرده اکنون می‌تواند با گرفتن امتیاز از کره جنوبی به جام جهانی صعود کند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.