سرویس: بین الملل ۲۳:۱۵ - یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

متن پیام سیدحسن نصرالله به دکتر حسن روحانی:

انتخاب شما امیدها را نزد مردم ایران و ملت‌های دوست زنده کرد

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی انتخاب دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری ایران به وی تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: جناب آقای رئیس جمهور منتخب مردم ایران، حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن روحانی السلام علیکم و رحمه الله و برکاته ما در حزب الله لبنان […]

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی انتخاب دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری ایران به وی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای رئیس جمهور منتخب مردم ایران،

حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن روحانی

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ما در حزب الله لبنان و به همراه تمامی مجاهدان و مبارزان در این کشور مقاوم به شما بالاترین تبریک‌های خود را به مناسبت دریافت همراه با شایستگی این میزان زیاد از اعتماد ملت بزرگ ایران و انتخابتان به ریاست جمهوری مبارک اسلامی را که در حماسه بی‌نظیر سیاسی و مردمی و تاریخی رقم خورد و در راستای دعوت حضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و تحقق اهداف ارزشمند ایران بود را تبریک می‌گوییم.

آقای رئیس جمهور

این حماسه سیاسی با انتخاب مبارک شما همان طور که آرزوها و اهداف ملت عزیز ایران را زنده کرد، آرزوهای بزرگ در نزد تمامی دوستان و هواداران و برادران شما را نیز در نزد همه ملت‌های عربی و اسلامی و ملت‌های مستضعف مجددا زنده کرد، همان طور که همواره جمهوری اسلامی ایران پشتیبان تمامی مظلومان و کمکی برای مستضعفان و تکیه‌گاه انسان‌های مقاوم و مجاهد در راه خدا بوده است. آنها امروز شما را امیدی برای شما می‌دانند که چشمان و قلب‌های آنها به شما دوخته شده است.

آقای رئیس جمهور

ما به شما و خودمان این انتخاب شایسته و خوب را تبریک گفته و از خداوند متعال با تمام خشوع و تضرع می‌خواهیم که شما را حفظ و یاری کند و شما را موفق کند تا با دولت تدبیر و امید تمامی امیدها را محقق کنید.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.