سرویس: سیاسی ۱۰:۱۳ - یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

تبریک ناجا به رئیس جمهور منتخب؛

نیروی انتظامی در کنار مردم گسترده‌ترین و امن‌ترین انتخابات در تاریخ کشور را رقم زد

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس در اطلاعیه نیروی انتظامی آمده است بار دیگر ملت فهیم و مردم بزرگوار ایران اسلامی در یوم‌الله ۲۴ خرداد ماه برگ زرینی از حماسه آفرینی بی‌بدیل خود را بر صفحات پرشمار تاریخ سراسر عزت و سربلندی ایران افزود و با حضور شکوهمندانه و مسئولانه در پای صندوق‌های ثبت حماسه، انسجام و […]

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس در اطلاعیه نیروی انتظامی آمده است بار دیگر ملت فهیم و مردم بزرگوار ایران اسلامی در یوم‌الله ۲۴ خرداد ماه برگ زرینی از حماسه آفرینی بی‌بدیل خود را بر صفحات پرشمار تاریخ سراسر عزت و سربلندی ایران افزود و با حضور شکوهمندانه و مسئولانه در پای صندوق‌های ثبت حماسه، انسجام و اتحاد و یک‌دلی و فرهیختگی خود را به جهانیان نشان داده و حماسه سیاسی عظیم دیگری را آفرید.

ما به عنوان حافظان امنیت جامعه بر خود واجب می‌دانیم که حماسه‌آفرینی امت بزرگ ایران را ارج نهاده  و قدردان آنان باشیم که با همکاری خود ما را در تأمین امنیت حداکثری این حادثه بزرگ تاریخی یاری نمودند. همچنین خدای بزرگ را سپاسگزاریم که به این ملت بزرگ رهبر فرزانه و بزرگی عطا کرده‌اند که با هوشمندی فوق‌العاده و هدایت پیامبر گونه، امت را در جهت خلق این حماسه عظیم و این رخ داد بی‌بدیل راهنمایی فرمودند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از یکایک نامزدهای محترم و ستادهای آنان که مردم را دعوت به حماسه آفرینی در فضایی عاری از هر نوع حاشیه و تنش نمودند تشکر می‌نماید و خوشبختانه در سایه این همکاری سازنده ناجا در کنار مردم توانست گسترده‌ترین و امن‌ترین انتخابات در تاریخ کشور را رقم بزند.

به همین سبب از خداوند متعال برای آنان و همه ملت حماسه‌آفرین، آرزوی موفقیت در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیه الله خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) می‌نماییم.

در خاتمه نیروی انتظامی انتخاب حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران را به مقام معظم رهبری، ایشان و تمامی ملت ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و اعلام می‌دارد حافظان فداکار نظم و امنیت و آرامش با رئیس جمهور محترم و دولت منتخب در چارچوب وظایف قانونی خود کمال همکاری را خواهند داشت.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.