سرویس: ورزشی ۰۹:۱۵ - یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

بسکتبال با ویلچر ایران بر سکوی قهرمانی ایستاد

دیدار فینال مسابقات بسکتبال با ویلچر جوانان آسیا و اقیانوسیه بین تیم‌های ایران و استرالیا برگزار شد که ملی پوشان کشورمان برای دومین بار موفق شدند رقیب استرالیایی را شکست داده به ‌عنوان تیم قهرمان این مسابقات راهی مسابقات جهانی ترکیه شوند.   نمایندگان جوان ایرانی آخرین دیدار خود را با نتیجه ۶۵ بر ۵۵ برابر […]

دیدار فینال مسابقات بسکتبال با ویلچر جوانان آسیا و اقیانوسیه بین تیم‌های ایران و استرالیا برگزار شد که ملی پوشان کشورمان برای دومین بار موفق شدند رقیب استرالیایی را شکست داده به ‌عنوان تیم قهرمان این مسابقات راهی مسابقات جهانی ترکیه شوند.

 

نمایندگان جوان ایرانی آخرین دیدار خود را با نتیجه ۶۵ بر ۵۵ برابر حریف استرالیایی برگزار کردند و موفق شدند عنوان قهرمانی را از آنِ خود کنند.

 

در دیدار همزمان بین تیم های ژاپن و تایلند نیز تیم ژاپن موفق شد با نتیجه ۵۶ بر ۲۶ از سد میزبان عبور کرده عنوان سوم این مسابقات را کسب کند.

 

بدین ترتیب تیم های ایران، استرالیا و ژاپن به‌عنوان نمایندگان آسیا به جمع ۹ تیم منتخب جهان پیوستند تا در رقابت‌های جهانی ترکیه که شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود، حضور یابند.

 

مرتضی ابراهیمی و محمد محمدنژاد نیز در جمع ۵ بازیکن برتر این مسابقات به چشم می‌خورند.

 

در رقابت‌های بسکتبال با ویلچر جوانان آسیا و اقیانوسیه، تیمهای ایران، استرالیا، مالزی، ژاپن و تایلند حضور داشتند که برای حضور در رقابت‌های جهانی ترکیه با هم رقابت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.