سرویس: بین الملل ۲۰:۰۳ - شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

واکنش اسرائیل به نتیجه انتخابات

به گزارش نسل بیدار به نقل از فرهنگ نیوز ، روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» نوشت، «موشه یعلون» روز شنبه در واکنش به انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که روز گذشته برگزار شد تصریح کرد که انتخابات ایران هیچ تغییری در سیاست‌های تهران ایجاد نمی‌کند. وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در دیدار امروز، شنبه، با «چاک هیگل» وزیر دفاع […]

به گزارش نسل بیدار به نقل از فرهنگ نیوز ، روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» نوشت، «موشه یعلون» روز شنبه در واکنش به انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که روز گذشته برگزار شد تصریح کرد که انتخابات ایران هیچ تغییری در سیاست‌های تهران ایجاد نمی‌کند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در دیدار امروز، شنبه، با «چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا در دفتر پنتاگون در واشنگتن تصریح کرد: ما بسیار از پیشرفت‌های پروژه هسته‌ای ایران نگران هستیم و از آنچه که نمی‌دانیم نگرانیم.

یعلون تصریح کرد که جامعه بین‌الملل باید هم از نظر دیپلماتیک و هم از نظر تحریم‌ها در قبال ایران سخت‌تر عمل کنند و به ایران به وضوح بگویند که گزینه نظامی روی میز قرار دارد.

محور گفت‌وگوهای دو جانبه هیگل و یعلون، ایران، سوریه و روابط اسرائیل و آمریکا بود و وزیر جنگ تل‌آویو در خصوص سوریه اعلام کرد که تردید دارد که «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه، به نقطه عطفی برای پیروزی در جنگ رسیده است زیرا تنها ۴۰ درصد سوریه را در کنترل دارد.

انتخابات ریاست‌جمهوری ایران از صبح روز گذشته آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۰۰ همان روز ادامه داشت و تعداد مشارکت مردم در این انتخابات به اندازه‌ای بالا بود که بهت رسانه‌های جهان را برانگیخت.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.